KTÜ yazılım mühendisliği?

naber.py

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci (Yaz.Muh. İstiyorum.)
Üniv
Amiral Vehbi Ziya Dümer A.L (
KTÜ'de yazılım okuyan varmı? hedefim orası ama, nette pek güzel yorumlar göremedim. imkanları bence iyi ama nedense gömmüş çoğu kişi. Yazılım ilgim çok yüksek su anda da öğrenmeye çalışıyorum.
Şimdiden Teşekkürler

Halilgok723

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Elektronik ve haberleşme mühendisliği
Üniv
Karadeniz teknik üniverstesi
Ayni binayı kullanıyoruz Yazılım Mühendisliğiyle. Bölüm olarak iyi. Yazılım alanı tamamiyle soyutlama olduğu için kendi dünylarında takılıyorlar. İmkandan kastın nedir? Konum olarak merkez kampüs ile arası 45dk. Amaç kendine birşeyler katabilmek KTÜ nün köklü bir geçmişi var.

Konu sahibi
Konu sahibi
N

naber.py

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Üniv
Ayni binayı kullanıyoruz Yazılım Mühendisliğiyle. Bölüm olarak iyi. Yazılım alanı tamamiyle soyutlama olduğu için kendi dünylarında takılıyorlar. İmkandan kastın nedir? Konum olarak merkez kampüs ile arası 45dk. Amaç kendine birşeyler katabilmek KTÜ nün köklü bir geçmişi var.
imkan derken laboratuvarlar falan gayet fazla. Kendime bişey katmak istiyorum doğrudur , ama hocalar iyi olmazsa katkısı az olur, ama Allah'tan yazılım gibi bir bölüm, her yerde videosu yazısı var, o taraftan sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Şey soracağım birde, apart fiyatları ortalama ne kadar bir bilginiz varsa?

Halilgok723

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Elektronik ve haberleşme mühendisliği
Üniv
Karadeniz teknik üniverstesi
Her sene +50tl zam ile birlikte bu sene 600tl sanırım. Bide Of'ta çok fazla apart seçeneği yok tercih yapmadan önce apartlara kadar araştırmanı öneririm. Trabzon değil Ofa geliyorsun. ;)

Konu sahibi
Konu sahibi
N

naber.py

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Üniv
Her sene +50tl zam ile birlikte bu sene 600tl sanırım. Bide Of'ta çok fazla apart seçeneği yok tercih yapmadan önce apartlara kadar araştırmanı öneririm. Trabzon değil Ofa geliyorsun. ;)
biliyorum o konuyu dikkat ediyorum ama apart yerine ev daha uygun gibi degilmi?

Yukarı Alt