Makine mühendisleri

Konu, 'Genel Konular ve Sorular' kısmında vocalize tarafından paylaşıldı.

1. vocalize

vocalize MB Kulüp

En İyi Cevap:
    0
    Değerlendiriler:
    +12 / 0 / -0
    Yıl sonu tercihlerimin arasına makine mühendisliğide eklemeyi düşünüyorum tabi temelim iyi olmadığından bu yıl elimden geldiğince bir yere yerleşmeye çalışıcam aklımda bazı sorular var makinenin diğer temel mühendisliklerinde yıllık mezun sayıları gittikçe artıyor tabi makine ayrı ölmez ama çok iyi bir üniversite okuyamayacağım için bu bana ne kadar dej avantaj sağlar üniversite hayatım boyunca ne kadar geliştirebilirim kendimi yabancı dil ve autocad solidworks gibi programlarda ustaşsam iş başvurusu için yeterli olucakmıdır?şimdiden teşekkürler

2. Deduska

Deduska MB Üyesi

Meslek:
    Developer
    En İyi Cevap:
    9
    Değerlendiriler:
    +153 / 1 / -0
    Öncelikle hangi bölümü okuyacağın konusunda ilgini çeken bölüm olması önemli ve iyi bir mühendis olma yolunda emin adımlar atarsan iş konusunda iyi olacaksın emin ol. Mühendislik okuyup, ingilizce konusunda da iyi olursan kimse seni tutamaz.

Üniversite hakkında ki düşüncelerini ise şu konu altında giderebilirsin. Erasmus yapmayı da unutma.

Link : Hersey iyi bir okul mu?

3. gurhangul

gurhangul İnsan,onu hatırlayan son kişi kalana kadar yaşar. MB Üyesi

En İyi Cevap:
    0
    Değerlendiriler:
    +0 / 0 / -0
    Üniversite:
    Çukurova Üniversitesi

4. yclslk

yclslk MB Kulüp

En İyi Cevap:
    0
    Değerlendiriler:
    +2 / 0 / -0
    Üniversite:
    Dumlupınar Üniversitesi
    Belki çok klişe gelebilir ama hepsi kendini geliştirmene bağlı. Üniversite hayatını boş geçirmemen gerekiyor. Sadece makine konusunda değil sosyal çevre konusunda da kendini geliştirmen lazım gerek öğrenci klüpleriyle gerek başka etkinliklerle, yabacı dil ve programların önemi çok büyük.

• Beğen Beğen x 1