Makine Mühendisliği ve Startup

Afyon35

MB Üyesi
Tepkiler
1
Merhabalar,
Bir startup fikrimiz var ve bunu hayata geçirmek istiyoruz. Elektronik tarafta bilgili bir ekibimiz var ancak fiziksel bir ürün ortaya koyacağımız için mekanik tarafta da bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Mekanik tarafta bize destek verebilecek yada destek verebilecek kişilere yönlendirebilecek birileri var mıdır?
Akşamları, hafta sonları falan destek verebilirsiniz o yüzden şuan hâli hazırda çalışan değerli dostlarımızla da görüşmek isteriz.
Prototip bizim için ve projeyi bekleyen yatırımcılar için önemli bir eşik olduğu için kısa vadeli de olsa her türlü desteğe açığız.

Dönüşlerinizi bekliyoruz keza proje için karşılıklı yorum yapabileceğimiz herkes ulaşabilir.

Samet ARISOY
0 553 343 48 73
konusalim@sametarisoy.com

Son düzenleme:

Someone

MB Üyesi
Tepkiler
3
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Üniv
Ankara Yıldırım Beyazıt
Proje Afyon'da mı gerçekleştiriliyor?

Konu sahibi
Konu sahibi
A

Afyon35

MB Üyesi
Tepkiler
1
Proje Afyon'da mı gerçekleştiriliyor?
Yok yok hayır hatta ekipte Afyon'da olan dahi yok:)
Mail üzerine öncesinde hesabı açmıştım isim değiştiremediğim için bu şekilde kaldı.
Ben İzmir'deyim. Ekipte Kayseri, Gebze, İstanbul, Antep'ten kimseler var.
Şuan fiziksel bir ortam yok zaten dilediğiniz şehirden katılım yapabilirsiniz

Konu sahibi
Konu sahibi
A

Afyon35

MB Üyesi
Tepkiler
1
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
Hamdi Bey'in destek programına katılabilmek için ürünü hazır edebilmek hatta satabilmiş olmak gerekiyor. Bizim kurguladığımız ürünü fiziksel ürüne dönüşmesi için mekanik konuda destek almamız gerekiyor :)
Şuan için 3 makine mühendisi ile olumlu olarak konuşuyoruz sanırım yıl sonuna prototipi ortaya koymuş oluruz:)

Eyüp ÖCAL

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Erciyes Üniversitesi
Merhabalar ben kayserideyim mekanik tasarımda iyimdir.Mail adresinden ulaşabilirsiniz.
eyupocal71@gmail.com

Konu sahibi
Konu sahibi
A

Afyon35

MB Üyesi
Tepkiler
1
Ekibi tamamlandık gibi. Paylaşım sayesinde ulaşan herkese çok teşekkür ediyorum.
Yakın zamanda prototibi ortaya koyup yatırım aldıktan sonra yeni mühendisler istihdam etmek için forumda yeniden paylaşım yapacağım.
Çok teşekkür ediyorum.

Yukarı Alt