Mekatronik Mühendisliği mi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mi?

Hangi mühendislik

• Elektrik elektronik

Oylar: 1 50,0%
  • Mekatronik

Oylar: 1 50,0%

• Seçmen sayısı
    2

Kızılelma42

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
yok
ben mekatronik mühendisliği okumayi düşünüyordum işte bazı mühendislik forumlarında yazılar felan okudum çok zor mezun olunca ne yapacağını bilmiyorsun iş bulamuyorsun git elektrik elektronik oku felan yazıyorlar sonra gittim elektrik elektronik mühendisliği hakkında arama yaptım Gine millet Gine yazmış iste sakin okumayin çok zor pişman oldum iş imkanları çok az yazmışlar bu yazıları okuyunca insan mühendislikten vazgeçiyor çünkü herkeste bir pişmanlık keşke var siz ne düşünüyorsunuz

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Ben mekatronik mühendisiyim ve hiç keşke demedim mesleğimi çok seviyorum ancak iş alanı konusunda tüm arkadaşlara hak veriyorum okumasınında zor olduğu konusunda da katılıyorum ancak bu zorluk size kalmış bir durum çabalarsanız neden elbet biter (Tabi boş beleş öğretim üyeleriniz olursa oda zor olur yüksek ego düşük bilgi seviyeli öğretim üyesi dolu ülke). Bir elektrik elektronik mühendisi kadar yada bir makine mühendisi kadar iş imkanınız olmayacak. Tabi ingilizcenizi iyi seviyede geliştirip iş başvurularını gerçekleştirseniz dönüşler elbet olumlu olmaya başlıcaktır.

Yukarı Alt