MTOK MARMARA MI GAZİ Mİ

azzizzcan

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben Gemi Elektroniği ve Haberleşme 12. Sınıf öğrencisiyim. Üniversitede MTOK düşünüyorum. Ancak Marmara Üniversitesi mi Gazi Üniversitesi mi kararsızım. Yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Hangisinin artısı eksisi nelerdir? İş imkanı nasıldır? Dersler/ hocalar nasıldır? Şimdiden teşekkürler.

Mining Engineer

Late is better than never....
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Kawamura Advanced Mining Tech
Merhaba ben Gemi Elektroniği ve Haberleşme 12. Sınıf öğrencisiyim. Üniversitede MTOK düşünüyorum. Ancak Marmara Üniversitesi mi Gazi Üniversitesi mi kararsızım. Yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Hangisinin artısı eksisi nelerdir? İş imkanı nasıldır? Dersler/ hocalar nasıldır? Şimdiden teşekkürler.
Bölüm ile alakalı bir bilgim yok fakat yol göstermek adına şunları yapabilirsin;
- Her iki üniversitenin web siteseinden öğretim elemanlarının mail adreslerine ulaşıp aklındaki soruları mail atarak öğrenebilirsin hatta direk arayıp konuşabilirsin.
- Yine üniversitenin öğrenci işleri ile iletişime geçip bilgi alabilirsin.
Eğer forumda bu bölümlerde okuyanlar varsa daha etkili olur tabi.

Kolay gelsin...

Konu sahibi
Konu sahibi
A

azzizzcan

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Öğrenci
Bölüm ile alakalı bir bilgim yok fakat yol göstermek adına şunları yapabilirsin;
- Her iki üniversitenin web siteseinden öğretim elemanlarının mail adreslerine ulaşıp aklındaki soruları mail atarak öğrenebilirsin hatta direk arayıp konuşabilirsin.
- Yine üniversitenin öğrenci işleri ile iletişime geçip bilgi alabilirsin.
Eğer forumda bu bölümlerde okuyanlar varsa daha etkili olur tabi.

Kolay gelsin...
Çok teşekkür ederim.

Yukarı Alt