Muafiyet Hakkında Yardım

hasanx

Herşey için çok geç.
MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Atatürk Üniversitesi
Merhaba Arkadaslar bu yıl Bılgısayar Muh 2.Sınıfa gectim ve memleketımdekı Unıye yatay gecıs yaptım Muafıyet ıcın dılekce verdım cogu dersımın kredısı tutuyor ama AKT si tutmuyor. Bu dersler muaf olurmu ? olmamam durumunda 1.Sınıftan baslıycam . Benı bılgılendırebılırmısınız acaba. Şimdiden tesekkurler

Maksut İnce

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Makine mühendisliği öğrencisi
Üniv
HARRAN ÜNİVERSİTESİ
Ders kredisi, akts si ve içerikleri tamamen uyması isteniyor dilekçe verdiğin dersler için. Ayrıca geldiğin üniden yatay geçiş yaptıysan işin kolay sayılır. Bir-çok ana ders sayılabiliyor.

Konu sahibi
Konu sahibi
H

hasanx

Herşey için çok geç.
MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Atatürk Üniversitesi
Çok kotu oldu o zaman kardesım yasım 33 DGS ile gelmıstım sımdı yenıden bırıncı sınıftan baslatacaklar bu durumda en saglıklısı okulu bırakmak
tesekkur ederım

Maksut İnce

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Makine mühendisliği öğrencisi
Üniv
HARRAN ÜNİVERSİTESİ
Öyle düşünme hocam bir kaç yaz okulu ile halledebilirsin. Belki de derslerin uyuyordur sayarlar. Zaten 2 ya da 3 ten başlaysalar dahi önemli olan ders geçmek. Aldigin dersleri geçince ek ders veriyorlar

Konu sahibi
Konu sahibi
H

hasanx

Herşey için çok geç.
MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Atatürk Üniversitesi
kredilerim tutuyor ama Aktsler 1 eksik benim o kadar dersi zorlukla verdim simdi burda ayni dersleri binbir zorlukla nasil verecegim. Aktslere takilmama ihtimalleri olabilir mi .Hicbi çözüm göremiyorum kardeşim

Yukarı Alt