Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

Forumumuzdan memnun musunuz?

• Çok memnunum.

Oylar: 36 29,8%
  • Daha iyi olabilir.

Oylar: 80 66,1%
  • Memnun değilim

Oylar: 5 4,1%

• Seçmen sayısı
    121

Volkan Ünal

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
87
Meslek
Öğrenci
Birde forum da üyeler için bir beyin fırtınası ortamı oluşturabilir , Sohbet paneli olabilir.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Birde forum da üyeler için bir beyin fırtınası ortamı oluşturabilir , Sohbet paneli olabilir.
Anlık toplu chat mi? yoksa facebook gibi konuşma pencereleri mi? Facebookta arkadaşlarınız online ise konuşma pencerelerinden konuşabiliyorsunuz. Aynı sistem burada da var ama aktif etmedik. yine Sağ tarafta arkadaş listesi oluyor. Facebookun bire bir aynısı.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Üniv
MEPhI, KTÜ
anlık toplu chatte olabilir.
Yalnız anlık chat'in kontrolü zor olabilir. Her an birilerinin kontrol etmesi gerek. Küfür eden, argo terim kullanan elbet olacaktır. Chat kavramı forum mantığına ters geliyor zaten. Beyin Fırtınası diye bir forum oluşturalım yine oradan mesaj bölümünden iletişimde bulunabilir.

Facebook gibi anlık konuşma modülünü ise ilerleyen zamanlarda aktif edebiliriz.

kerem ozturk

MB Üyesi
Tepkiler
0
Çok yararlı görüyorum burayi.daha lise okuyorum makine mühendisliği okumak istiyorum şimdiden bana önerileriniz nelerdir?üniversite tercihi ve ders konusunda .

AlperŞAŞAL

MB Üyesi
Tepkiler
18
Meslek
Kalite Mühendisi
Üniv
Dokuz Eylül Üniversitesi
Metalurji Ve Malzeme mühendisliği ile ilgili konu önerileri istemiştiniz hem mesajınızı alıntıladım hem öneriler kısmına konu açtım ancak haftalar geçti sonuç yok siteyle ilgilenilmiyor. Site ile biraz daha yakından ilgilenilmesi gerektiğini düşünüyorum

berrine

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
su ürünleri yüksek mühendisi
Üniv
mustafa kemal üniversitesi
su ürünleri mühendisliğini eklerseniz güzel olur sanki

Nurdan Özmen

MB Üyesi
Tepkiler
1
Metalurji Ve Malzeme mühendisliği ile ilgili konu önerileri istemiştiniz hem mesajınızı alıntıladım hem öneriler kısmına konu açtım ancak haftalar geçti sonuç yok siteyle ilgilenilmiyor. Site ile biraz daha yakından ilgilenilmesi gerektiğini düşünüyorum
Merhabalar, daha önceden eklendi istediğiniz kategoriler sanırım gözünüzden kaçtı. Forum günlük olarak takip edilmektedir.

su ürünleri mühendisliğini eklerseniz güzel olur sanki
Merhabalar, çok fazla mühendislik bölümü açtık, gerekli ilgi duyulur ise o bölümüde açacağız yakında.

thEngineer

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Üniv
Karabük
Cevap yazma bölümünün en altta olması yerine en üstte veya en üstte bir köşede cevap yaz butonu ile kısa yoldan cevap yazma kutucuğuna erişim olursa daha kullanışlı olabileceğini düşünüyorum.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Üniv
MEPhI, KTÜ
Cevap yazma bölümünün en altta olması yerine en üstte veya en üstte bir köşede cevap yaz butonu ile kısa yoldan cevap yazma kutucuğuna erişim olursa daha kullanışlı olabileceğini düşünüyorum.
En üstte olması görüntü bakımından hoş olmaz. İlerleyen dönemlerde cevap yaz butonunu ekleyebiliriz.

smeil

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Ç.Ü
ÜSTAD ANLIK DÜŞÜNCE PAYLASIM BÖLÜMÜ OLSAYDI GÜZEL OLURDU SİZLERDENN ANLIK BİLGİ ÖĞRENİRDİK SORU SORMA İMKANIMIZ OLURDU BÖYLELİKLE BEYİN BİLGİLERİ DAHA İYİ SAKLARDI BENİM FİKRİM BU AMA SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ
BURAYI ÇOK YARARLI BULUYORUM SAYGILAR ÜSTAD

Tepkiler
17
Meslek
İnşaat Mühendisliği
Üniv
Başarı Üniversitesi
Forumdan ve forumun işleyiş sisteminden gerçekten çok memnunum, harika bir sistemde ilerliyorsunuz, tebrikler :) Tabii ki forum çok daha gelişebilir, forumu her yönüyle incelemek gerekir. İnşaat Mühendisliği ve birkaç mühendislik bölümlerinin alt alanlarında ek forumlar yer almamakta, bölümler eklenecek mi? Mühendislik öğrencisi olduğumdan dolayı bu bölümleri oldukça aktif kullanmayı; bilmediğim, araştırdığım ve merak ettiğim her konu hakkında sorular sormayı ve tecrübelendiğim konular hakkında tavsiyeler, öneriler vermeyi planlıyorum.

beste özkan

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
metalurji ve malzeme mühendisliği
Üniv
Karabük Üniversitesi
yeni üyeoldum güzel site fakat mühendislikler içinde metalürji ve malzeme mühendisliğini bulamadım üzüldüm

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Üniv
MEPhI, KTÜ
yeni üyeoldum güzel site fakat mühendislikler içinde metalürji ve malzeme mühendisliğini bulamadım üzüldüm
Merhabalar kısa zaman içerisinde bu bölümü de ekleyeceğiz. Bildirim için teşekkür ederiz.

Forumdan ve forumun işleyiş sisteminden gerçekten çok memnunum, harika bir sistemde ilerliyorsunuz, tebrikler :) Tabii ki forum çok daha gelişebilir, forumu her yönüyle incelemek gerekir. İnşaat Mühendisliği ve birkaç mühendislik bölümlerinin alt alanlarında ek forumlar yer almamakta, bölümler eklenecek mi? Mühendislik öğrencisi olduğumdan dolayı bu bölümleri oldukça aktif kullanmayı; bilmediğim, araştırdığım ve merak ettiğim her konu hakkında sorular sormayı ve tecrübelendiğim konular hakkında tavsiyeler, öneriler vermeyi planlıyorum.
Merhabalar forumumuza hoş geldiniz. Forum yazılımız çok güzel bende beğeniyorum. Klasik forumlar gibi değil. Daha esnek ve sosyal görünüme sahip. Çok fazla imkan bulunmakta. Çoğu modül şuan pasif. İlerleyen zamanlarda daha da geliştirmeyi planlıyoruz.

Kabaca önemli başlıkları oluşturduk bu ek forumlarda. Tabi istek olursa yine ek forumlar açılabilir bu bölüm altında. İstediğiniz bir alt bölüm var ise buradan veya ilgili kategoriden konu açabilirsiniz. Forumumuz daha 1 yaşını doldurmadı. Umarım daha da büyüyerek güzel bir bilgi paylaşım platformu olur. Mühendislik alanında Türkiye'de ne yazık ki güzel bir forum bulunmamakta. Umarım forumumuz boşluğu doldurur.

Yukarı Alt