Mühendis Beyinler Kulübü Başvuru

abdultalip1

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
elektrik elektronik mühendisliği
Üniv
ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ
Merhaba ben erzincan üniversitesinde elektrik elektronik mühendisliği okuyorum üniversitemde mühendis beyinler kulübünü kurmak istiyorum teşekkürler

Ahmetfozb

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Cumhuriyet Üniversitesi
Merhaba. Ben Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Diğer bölümlerden arkadaşlarımla da bir araya gelerek okulumuzda Mühendis Beyinler Topluluğunun kuruculuğunu üstlenmek isterim. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Doğuş üniversitesinde kuruldu Mühendis Beyinler kulübü. Kutlarım arkadaşları :)

@aysegulpala

doğuş mühendis beyinler kulübü.jpg

Serhat.utku

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Ondokuz mayıs üniversitesi
Ondokuz mayıs üniversitesi 1. Sınıf makine mühendisliği öğrencisiyim ekibimiz hazır bizde bu kulübün üniversitemizde kurulması için elimizden geleni yapmaya hazırız

Smrsena

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Bülent ecevit Üniversitesi
merhaba . Zonguldak Bülent ECEVİT Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği 2. sınıf ögrencisiyim . Bizim üniversitemizdede böyle bir kulüp kurulmasını isterim. Umarım gerçekleşir. Tesekkurler

gltknsocial

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Sakarya Üniversitesi öğrencisiyim, dinamik bir ekip kurabilecek çevreye sahibim. Bizim üniversitemizde de böyle bir hizmetin verilmesi mutlu eder, umarım gerçekleşir.

aysel_gkyk

MB Üyesi
Tepkiler
0
Karadeniz Teknik Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim bu kulübün kurulması için yardımcı olmak isterim.

hasanfrkan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Bülent Ecevit Üniversitesi
Merhabalar, ben Hasan Furkan ERDEN. Bülent Ecevit Üniversitesinde 2.sınıf elektrik elektronik mühendisliği okumaktayım.Bu projede bende olmak isterim ve üniversitemde bu kulubü kurmak isterim.

aysenurceyhan

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Çukurova Üniversitesi
Çukurova Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Önceki yıllarda başka kulüplerde aktif üyelik yaptım ve kulüp yönetimi ve etkinlik yapma anlamında deneyimliyim. Üniversitemizde böyle bir kulüp kurmayı benimle birlikte 7 kişilik ekibim kurmayı çok istiyoruz. Şartları okudum ve kurabilicegimizi düşünüyoruz.

emne

MB Üyesi
Tepkiler
2
Üniv
Fırat üniversitesi
Merhaba ben Fırat üniversitesi Biyomühendislik 3. Sınıf öğrencisiyim.Bizde üniversitemizde kulübü kurmak istiyoruz.

omrylmzz35

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Merhabalar, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Üniversitemizde böyle bir kulüp kurulmasını isterim ve elimden gelen yardımıda yaparım :)

Elvanfire

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
sd

Merhaba ben Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesinden Elvan Ateş.Makine mühendisliği ikinci sınıf öğrencisiyim.Gerek çevre gerek yoğun çalışma temposu açısından kendimi ve arkadaşım Mehmet Çevik'i yeterli görmekteyim.Bu kulübün okulda kurulmasında öncülük etmek isteriz.

Son düzenleme:

Engineer:)

MB Üyesi
Tepkiler
4
Merhaba ben Bülent Ecevit Üniversitesinden Kübra YÜKSEL.Elektrik ve Elektronik mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Üniversitemizde böyle bir kulübün kurulmasında öncülük yapmak istiyorum :)

Konu sahibi
Konu sahibi
Oğuzhan Mallı

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Özel mesaj olarak dönüşler yapıldı arkadaşlar.

Mstfayebee

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Özyeğin Üniversitesi
merhabalar özyeğin üniversite inşaaat müh. 2. sınıf öğrencisiyim ve bizim okulda bu kulübün kurulmasını çok istiyorum ve bu konu hakkında elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.

bugraozsahin

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Eskisehir osmangazi
Merhabalar. Eskişehir osmangazi üniversitesi makine mühendisliği 2.sınıf ögrencisiyim. Daha önceden yazilan yazilari ve verilen cevapları okuduğum icin ekibimi hazirladim. Lisede okul başkanlığı yapmis biri olarak yönetim ve liderlik konusunda kendime güvendigimi söyleyebilirim. Şayet geri dönüş yaparsaniz Osmangazi üniversitesindeki tüm mühendislik bölümlerinde "mühendis beyinler" ismini güzel yerlere taşiyacagima emin olabilirsiniz. Şimdiden teşekkurler

Erdemtogrul

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Trakya
Merhaba ben Trakya üniversitesi makine mühendisliği öğrencisiyim sizinde desteklerinizle üniversitemizde mühendis beyinler kulübünü kurmak istiyoruz. Bu konuda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Nurrdilek

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Merhaba, Sakarya Üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. Okulumuzda mühendislik anlamında faaliyetlerini arttırmak çevremize ve kendimize faydalı olmak için Sakarya Üniversitesinin öğrencisi olarak üniversitemize Mühendis Beyinler kulübü kurmak istiyoruz. Üyelerimizi yönetim kurulunu kafamızda kararlaştırdık uygun görülürse yapılması gerekenleri yapıp Mühendis Beyinlerin Sakarya ayağı olmaktan mutluluk duyarız.

Kadiralpcil

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
mehmet akif ersoy üniverstesi
Merhaba mehmet akif ersoy üniverstesi enersi sistemleri mühendisliği 2. sınıftayım mühendislik adına sürekli bir bilgi paylaşımı ve fikir bulmak adına okulda mühendis beyiinler adı altında bir gurupta yer almak isterim.

Tepkiler
2
Üniv
Kastamonu üniversitesi
Selam bende Kastamonu üniversitesi 1. Sınıf elektrik elektronik mühendisliği okuyorum burada da mühendis beyinler Kulübünün kurulmasini istiyorum . Kurmak için yardımcı olurum . Kurulması için neler yapmalıyım ??

Yukarı Alt