nerede çalışmalıyım

ozkanyldrm

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
elektrik elektronik mühendisi
Üniv
gaziosmanpaşa üniversitesi
elektrik elektronik mühendisliğinden bu sene mezun oldum.İstanbulda ikamet ediyorum.Nerelere iş başvurusu yapablirim.fabrika olaraktan mercedes,arçelik gibi fabrikaları biliyorum ama bunun gibi fabrikalar varsa bildiklerinizi paylaşırsanız cok memnun olurum.yardımlarınız için şimdiden teşekküreler

seyfi

MB Üyesi
Tepkiler
0
öncelikle hangi alanda çalışmak istediğine karar vereceksin. Enerji,otomativ,imalat vs.vs. daha sonra hangi pozisyonda çalışmak istediğine ; satış,satınalma,proje,bakım vs. vs.. bu ikisine net olarak karar verdiğinde zaten karşına belirli firmalar çıkacak, o yolda yürüyeceksin.
yok ben hangi alanda çalıştığımın önemi yok,bir an önce iş bulmalıyım diyorsan iş bulma sitelerinde bolca vakit geçireceksin. ha bide unutmadan yabancı dil öğrenmeye ve geliştirmeye bak.

Konu sahibi
Konu sahibi
ozkanyldrm

ozkanyldrm

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Üniv
önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Atakan Akbulut

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
43
Meslek
R&D Embedded Systems Software Engineer
Aklınıza gelebilecek heryer EEM mühendisi alabiliyor.Alanınız nedir? yazılım proje telekom mikroişlemciler gibi ? BELEDİYE TEİAŞ EÜAŞ MAN TRT ROKETSAN HAVELSAN BORUSAN kurumsal yerler dışında Çogu fabrikalarda Elektrik Mühendisi bulunması zorunlu.

Peki sizin durumunuz nedir ?
İngilizce seviyeniz , Yurtdışı tecrübesi , Program bilgileriniz, Alanınız , Genel mühendislik kabiliyetlerinize güveniyormusunuz ?

Konu sahibi
Konu sahibi
ozkanyldrm

ozkanyldrm

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Üniv
ingilizce seviyem fena sayılmaz şu anda da kursa gidiyorum zaten.mesleki bilgiler olarak da kendime güveniyorum ama sonuçda yeni mezunum.mesleki olarak da yazılım ve elektronik kısmına daha yatkınım

Yukarı Alt