Pv sistem ile alakalı bir soruyu çözmem gerek

ahmete

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
mühendis
Üniv
gebzek teknik üni
Arkadaşlar merhaba, erasmusta kredi dolsun diye bir mühendislik dersi almak zorunda kaldım. Normalde ürün tasarımı okuyorum. Soruya da kalem oynatamadım haliyle. Ödev olarak teslim etmem lazım. Çözebilecek biri var mı?

Soru bu şekilde. en son ss'te istenilen hesaplamalar yazıyor. Eğer bu konuyu bilen ve çözerim diyen varsa formülleri de yazabilirim. Benzer bir örnek çözdü ama bu ondan farklı olduğu için çözemiyorum.
İyi günler.

Dosyalar

ylmzates

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Selçuk üniversitesi
Boşuna uğraşma kral. Kimse yardımcı olmuyor burda. Sadece zaten bildiğin formülleri söyleyip bununla çözüceksin diyorlar. Yada 1 soru çözmek için 500 sayfalık konu anlatım PDF si atıyorlar.

Konu sahibi
Konu sahibi
A

ahmete

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
mühendis
Üniv
gebzek teknik üni
valla başka bir yolum olsa onu denerim. mühendislik tabanlı bir eğitimim yok. yapamıyorum soruyu.
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

yukarı

Son düzenleme:

markup

MB Üyesi
Tepkiler
44
Meslek
Endüstri mühendisi
Üniv
Gazi Üniversitesi
Bi kere soru çözdürmek istiyorsan öyle ekran görüntüsü hele bide yabancı dil soru göndermeyeceksin türkçe satır satır yazacaksın

Konu sahibi
Konu sahibi
A

ahmete

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
mühendis
Üniv
gebzek teknik üni
soru zaten bana ingilizce verildi, okumadın herhalde mühendislik tabanlı değilim. Türkçe yazsam bile o da teknik olarak yeterli olmayacaktır bu sebeple. Bu konuları bilen birinin dili sorun etmeden çözebileceğini düşünüyorum. İngilizce sonuçta arapça değil.

ylmzates

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Selçuk üniversitesi
Ben satır satır yazdım da ne oldu kimseden tık yok. Bu forum boş yere kurulmuş gibi.

Konu sahibi
Konu sahibi
A

ahmete

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
mühendis
Üniv
gebzek teknik üni
yukarı