Roket ve içten yanmalı motor yakıt verimlerini artırmak?

bilgix

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
girişimci
Üniv
üniversiteye gitmedim
Benim projem kısaca bu, sizden ricam bu konuda türkçe veya ingilizce hangi kaynakları okumalı öğrenmeliyim ki bu fikrimi bilimsel bir zemine oturtup proje haline getirip uzmanlara sunacak seviyeye getirebilirim? özellikle bu konuda Google Akademic'ten önereceğiniz makaleler var mı?

Mining Engineer

Late is better than never....
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Kawamura Advanced Mining Tech
Benim projem kısaca bu, sizden ricam bu konuda türkçe veya ingilizce hangi kaynakları okumalı öğrenmeliyim ki bu fikrimi bilimsel bir zemine oturtup proje haline getirip uzmanlara sunacak seviyeye getirebilirim? özellikle bu konuda Google Akademic'ten önereceğiniz makaleler var mı?
Google akademik de veya google da ingilizce olarak "how to increase efficiency of rocket fuel" / increase internal combustion engine fuel gibi aramalar yapabilirsin ama @mfkoprn arkadaşımızın da ifade ettiği gibi her ikisi de farklı konular.
Bu tarz konuları bilimsel temele oturtmak için mühendislik mekanikleri ve matemetiği bilmek gerekir.
Size tavsiyem bulunduğunuz ilin üniversitesine gidip oradaki akademisyenler ile görüşüp fikir almak.
Kolay gelsin

Yukarı Alt