Şantiyede Kadın Mühendis Olmak

vavuzzz

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
erciyes üniversitesi
Hocam kolay gelsin öncelikle son sınıf öğrencisiyim malum proje ödevimiz var.Şantiyede çalışan kadın mühendislerin memnuniyeti ile alakalı bir anket yaptım.Ülkemizde şantiyede çalışan kadın mühendis bulmak zor haliyle.Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çevrenizdeki bu kriterlere uyan bireylere bu anketi ulaştırırsanız çok memnun kalırım şimdiden hepinize teşekkürler.

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

rain

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
osmangazi üniversitesi
Oldukça uzun bir süredir kontrol mühendisliği yapıyorum. Şantiyede çalışmak hem keyifli hem de zorlukları var tabi. Herşeyden önce toz toprak içindeyiz haliyle bir bankacı ya da halkla ilişkiler uzmanı vs gibi şık olma imkanımız hiç yok, topuklu ayakbılarla koridorlarda arzı endam edemiyoruz. Kışın soğuk yazın sıcak bazen henüz pencereler takılmamışken binadaki hava akımı rahatsız edici olabiliyor. Bir de tuvalet sorunumuz var hiç ayrıntıya girmeyeyim. Bazen usta ya da taşeronların ' kadın ' diye ciddiye almama sorunları olabiliyor.Ama yine de seviyorum yaptığımız projelerin hayat bulmasına tanıklık etmek işin en tatmin edici yanı...

Yukarı Alt