SAVUNMA SANAYİNDE MÜHENDİS OLMAK

Kızılelma42

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
yok
Merhabalar, ben 12.sınıf öğrencisiyim kendi çapımda arduino ile işte otomatik sulama sistemi çizgi izleyen robot vs.. yapmaya ilgi duyuyorum ( kodların büyük bir kısmını malesef kopyala yapıştır ile yapıyorum) onun dışında aslında en büyük ilgi alanım İHA'lar ama bütçem olmadığı için Çin'Den bile parça parça getirmeye kalksam çok yüksek maliyetli olunca yapamıyorum yani aslında ben insansız sistemlere ve yazılıma ilgi duyuyorum en büyük hayalim baykar,TAİ,fnss,STM gibi savunma sanayi şirketlerinde görev almak ama bunun için doğru olan mesleği bir türlü bulamadım bana en yakını elektrik elektronik olarak görüyorum ama oda içinde çok bölünüyor muş yardım edermisiniz dediğim gibi insansız sistemler sabit kanatlı döner kanatlı iha platformları gibi yerlerde savunma sanayi şirketlerinde görev almak için hangi bölümleri hangi alt bölümleri seçmeliyim şimdiden vakit ayıran abilerime ablalarıma değerli büyüklerime saygılarımı sunuyorum bu kardeşinize yol göstereceğinize inanıyorum...
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

sadece yazılım da okumak istemiyorum yani biraz da parçalarla uğraşmak birleştirmeyi de seviyorum

Yukarı Alt