Staj

Gül Yrgn

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
İstanbul Üniversitesi
Plotrefa, Doremi ve Surfer programlarını iyi derecede kullanabilen arkadaşlar var mıdır? Çok acil staj defterimi yetiştirmem gerek

Atakan Akbulut

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
43
Meslek
R&D Embedded Systems Software Engineer
Herhalde jeofizikle alakalı birşeyler soracaksınız.Plotefa programını kullandıgım dönem oldu . Sorunu tam olarak açıklarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
kolay gelsin.

Konu sahibi
Konu sahibi
Gül Yrgn

Gül Yrgn

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
İstanbul Üniversitesi
Herhalde jeofizikle alakalı birşeyler soracaksınız.Plotefa programını kullandıgım dönem oldu . Sorunu tam olarak açıklarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
kolay gelsin.
Evet jeofizik öğrencisiyim staj defterimi tamamlayabilmek için bu programları bilen birinin yardımına ihtiyacım var. İstanbul içerisinde bilen bir arkadaş olur da grafikleri çizmemde yardımcı olabilirse memnun olurum. Plotrefa ve doremi programlarını da nereden indirebileceğimi bilmiyorum

tze

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
piraeus university
Arkadaslar merhaba ben yunanistanda yasiyorum (yunan vatandasiyim) ve erasmus programi ile stajimi turkiyede yapmak istiyorum stajim 6 aylik E.E bolumundeyim benim staj icin is izni almam gerekiyor mu ? biligisi olan varmi bu konuda ?
o_Oo_Oo_O

Ulucgok01

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Yakindogu
inşaat muhendisliği 30 günlük şantiye staj defteri lazım elinde hazır olan varsa bana atabılırmı sımdıden tesekkurler

Yukarı Alt