Süzme yoğurt

Ttayfun

MB Üyesi
Tepkiler
1
Merhaba
BEn aranıza Youtube den bir kişinin tavsiyesi ile katıldım. Benim aradığım süzme yoğurt makinesi internette dolaştım ama böyle bir makine satışı yapan firma bulamadım. Süzme yoğurt dolum makinesi var firmalarda bu makine varsa bu süzme yoğurt u yapan makinede olmalıdır. Bana yardımcı olabilecek birisi var mı aranızda.
İyi çalışmalar.

Gökhan Özdoğan

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
26
İyi günler Tayfun bey. youtube de benim yapmış olduğum video yu izlediniz. internette süzme yoğurt makinası olarak satışı yapılan makineler sadece sütü yoğurt yapan makinalardır. konya da üretilen bu makine patentlidir, ama dediğim üzere bu makine sadece yoğurt yapar.
Gelelim süzme yoğurt videosundaki olaya. burada süzme ve bekletme yok. sadece görmüş olduğunuz makineler ve teknik çalışmalar var. bir nevi mühendislik kullanımı yani. Bunu biz yapıyoruz.
Bununla alakalı olarak kaç ton süzme yoğurt yapma planınız var, makine ekipman olarak neleriniz var, onları yazarsanız ona göre bir plan yapabiliriz.
iyi çalışmalar diliyorum.

Merhaba
BEn aranıza Youtube den bir kişinin tavsiyesi ile katıldım. Benim aradığım süzme yoğurt makinesi internette dolaştım ama böyle bir makine satışı yapan firma bulamadım. Süzme yoğurt dolum makinesi var firmalarda bu makine varsa bu süzme yoğurt u yapan makinede olmalıdır. Bana yardımcı olabilecek birisi var mı aranızda.
İyi çalışmalar.

Konu sahibi
Konu sahibi
Ttayfun

Ttayfun

MB Üyesi
Tepkiler
1
Gökhan bey biz küçük bir işletmeeyiz bize lazım olan makine 500 kg icine yoğurt alırsa yeterli bizim için. Daha önce yapmış olduğunuz makine ve süzme yoğurt un yapım aşamasını gösteren video var mı? Biz şuanda bez torbalara yoğurt u boşaltıp üstüne ağır taş koyuyoruz her torba 40 kg yoğurt alıyor üstüne koyduğumuz taş ta ağır o yüzden zor oluyor o yuzden makine sistemi ariyoruz.

Gökhan Özdoğan

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
26
Gökhan bey biz küçük bir işletmeeyiz bize lazım olan makine 500 kg icine yoğurt alırsa yeterli bizim için. Daha önce yapmış olduğunuz makine ve süzme yoğurt un yapım aşamasını gösteren video var mı? Biz şuanda bez torbalara yoğurt u boşaltıp üstüne ağır taş koyuyoruz her torba 40 kg yoğurt alıyor üstüne koyduğumuz taş ta ağır o yüzden zor oluyor o yuzden makine sistemi ariyoruz.
Tayfun bey, o videoyu izledi iseniz bahsettigim gibi. kese ve süzme yok. kova içine konulan süt, süzme yogurt oluyor. yani 500 kg süt koyunca 500 kg süzme yoğurt alıyorsunuz. Ama biz agırlık koyalım da süzülsün derseniz o tarz makineden ziyade peynir tekneleri üzerine set agırlık sistemleri var. onları kullanabilirsiniz. bizim sistemimizde süzme, kese ve ağırlık yok.

Konu sahibi
Konu sahibi
Ttayfun

Ttayfun

MB Üyesi
Tepkiler
1
Anladım Gökhan bey sağolun. İyi günler.

Yavuz Kaplan

MB Üyesi
Tepkiler
0