Tavsiye Ve Önerileriniz

AeternaVictrix_

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Üniversite'de değilim
Merhabalar.İsmim Furkan ortaokul 7.sınıfa kadar matematiğim 85-80 altına düşmüyordu fakat 8 de çok yoğun derslerden dolayı bunalıma girdim herşeyi boşladım.Zaten o yüzden matematiğim iyi değil.10.sınıfım şuanda TM olarak gireceğim fakat tam bir sayısal aşığıyım.Matematiği çok seviyorum sürekli araştırma yapıyorum diferansiyel denklemler limit türev falan ama yok yapamıyorum.20 sorudan 6 net max.sizce ne yapmalıyım tavsiye ve önerileriniz gerçekten çok değerli saygılar,sevgiler,selamlar.

Hasan Basri Karakaya

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
92
Meslek
Elektrik-Elektronik Yüksek Mühendisi
Üniv
K.S.Ü.
Daha çok çalışmalı ve dilinden anlayabildiğin bir hoca bulup takip etmelisin.

tesnim

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
MM
Üniv
UMM
Matematik kitabın var mı ? Genelde öğrenciler kitap almak istemez, iyi bir kitap(lar) edin ve konuyu çalıştıktan sonra soru çöz, soru çözmeden ,diğer konuya adım atıyorsun anlaşılan
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

+deneme sınavı çözmelisin,....sadece deneme sınavları çözerek sınav kazananlar var, motivasyonu artırır....ilk başta yapamaman hiç önemli değil, sonrasında farkı görünce buraya gelip teşekkür edersin, 50li deneme paketlerinden satın al, vakit kaybetme.

Konu sahibi
Konu sahibi
A

AeternaVictrix_

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Üniversite'de değilim
Matematik kitabın var mı ? Genelde öğrenciler kitap almak istemez, iyi bir kitap(lar) edin ve konuyu çalıştıktan sonra soru çöz, soru çözmeden ,diğer konuya adım atıyorsun anlaşılan
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

+deneme sınavı çözmelisin,....sadece deneme sınavları çözerek sınav kazananlar var, motivasyonu artırır....ilk başta yapamaman hiç önemli değil, sonrasında farkı görünce buraya gelip teşekkür edersin, 50li deneme paketlerinden satın al, vakit kaybetme.
Çok teşekkürler hocam alacağım olur da kazanırsam buraya gelip yazacam sana saygılar...

Hasan Dumanlı

MB Üyesi
Tepkiler
15
Meslek
makina mühendisi
Üniv
selçuk üniversitesi
Kardeşim Merhaba
Öncelikle çaba göstermem başarılı olacağının adımlarından biridir. Şu dönemde temel matematik dediğimiz konuları YouTubedan irdeleyip kaynaklardan faydalanarak bu konular ile ilgili soruları çözümlersen önemli bir adım atmış olursun. Önemli olan burada matematiğin dilini çözümlemek mantığı oturarak gitmek seni sonuca ulaştıracaktır.

Yukarı Alt