Teknik Resim Montaj Ödevi

mtopraak

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Erciyes Üniversitesi
Herkese iyi akşamlar. Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Teknik Resim 2 (AutoCad kullanıyoruz.) dersi için hocamız 2b montaj ödevi verdi. Elinde montaj örneği yada iyi bir montaj örneği olan varsa yollayabilir mi ? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Bertuğ Uçan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Konstrüktör Ressam
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Montaj.JPG

Tam istediğin nedir anlamadım ama buradan bakabilirsin montaj mantığına

Bertuğ Uçan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Konstrüktör Ressam
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Sana daha kolay montaj atayım

Kayış Gerdirme Parçalar.JPG
Kayış Gerdirme Montaj.JPG

Ufak tefek hatalar ve eksikler olabilir. Temrin 5-6 sene öncenin temrini, çizimi de bir sene önce yapmıştım.

Konu sahibi
Konu sahibi
M

mtopraak

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Erciyes Üniversitesi

Bertuğ Uçan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Konstrüktör Ressam
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Yani sana dwg dosyası atarım, işine yarar ama onlardan ne kadar bilgi kapabilirsin bilmiyorum. Kendin çizip yapman gerekiyor bir şeyleri kavraman için. Sana göndereyim, farklı bir dosya açıp ölçüleri alarak çiz istersen. Mailini yazabilirsin.

Konu sahibi
Konu sahibi
M

mtopraak

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Erciyes Üniversitesi
Yani sana dwg dosyası atarım, işine yarar ama onlardan ne kadar bilgi kapabilirsin bilmiyorum. Kendin çizip yapman gerekiyor bir şeyleri kavraman için. Sana göndereyim, farklı bir dosya açıp ölçüleri alarak çiz istersen. Mailini yazabilirsin.
Hocam montaj kısmına geçmeden okullar tatil oldu. Buna rağmen ödevimiz bu yani pdf üstünden de tam anlaşılmıyor ayrıntılar o yüzden. aa.topraak@gmail.com

Bertuğ Uçan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Konstrüktör Ressam
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Maili gönderdim. Dediğim gibi inceleyerek tekrar yapmanız sizin için çok faydalı olacaktır. İyi akşamlar...

MFM

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Erciyes Üniversitesi
Maili gönderdim. Dediğim gibi inceleyerek tekrar yapmanız sizin için çok faydalı olacaktır. İyi akşamlar...
Hocam merhabalar rica etsem aynı Teknik Resim montaj örneklerini benim maile de atabilirmisiniz

Yukarı Alt