Testereyle dehşet saçan katil drone

Andromeda

Uzaylı...
MB Üyesi
Kayıt
10 Şubat 2015
Mesajlar
63
Tepkiler
52
Yaş
110
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Üniv
ODTU
Hava trafiğini olumsuz etkiliyor deyip ağlarla yakaladınız, özel mülküme girip milleti dikizliyor deyip bazukayla avladınız, doğanın dengesini bozuyor deyip çitanın maymunun maskarası yaptınız, yetmedi jet skiyle bile üstüne gittiniz. Peki tüm bu vahşetin bir karşılığı olmayacak mıydı sanıyorsunuz? Vurursunuz eyvallah da ölmezsem sıkıntı büyük dercesine o hor görüp eziklediğiniz tüm drone’ların öcünü almaya gelen bir katil yarattınız.

Kollarına aldığı testereyle çevresine dehşet saçan katil drone’un şakası yok. Videoda tepki çekmemek için buz sarkıtlarını, ağaçların fazlalıklarını alıyor gibi görünse de hepsi karanlık çökünce olacakların bir ön provası niteliğinde. Kardan adamlarla yaptığı antrenman da bu şovun bir parçası. Teksas Katliamı yeniden çekilse başrolde oynayacağına emin olduğumuz katil drone, gerçekten durdurulamaz görünüyor. Ancak herkesin bir zayıf noktası olduğu gibi, bu ölüm makinesinin de bir kriptonu var. O da tam aksine son derece masum bir nesne: Uçan balon.

Finlandıyalı iki kafadarın eğlence için yaptığı belli olan bu drone için biz yine de uyarımızı yapalım: Gördüğünüz anda kaçın!


Kod:
Kaynak:

http://www.log.com.tr/testereyle-dehset-sacan-katil-drone-video/
 

Arman Amak

Özel Üye
Kayıt
5 Mayıs 2016
Mesajlar
54
Tepkiler
13
Meslek
Ziraat mühendisi
Üniv
Harran üniversitesi
Birde bunun dan bilzerian versiyonu var onuda izlemenizi tavsiye ederim:)
 

Aykut Zeybek

MB Üyesi
Kayıt
31 Temmuz 2017
Mesajlar
3
Tepkiler
3
Yaş
38
Üniv
Mersin Üniversitesi
12 Ga fişek kullanan av tüfeği ile saniyeler içinde parçalarına ayrılır, tabi o an yanınıza av tüfeği varsa...
 
Yukarı Alt