Vücut Zırhı

Vücut Zırhı

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Trakya Üniversitesi
Merhaba arkadaşlar Adım Şafak, benim bir hayalim var Vücut Zırhı adını taktığım belkide daha önce gerçekleştirilmiş bir hayal, ben daha yükseğe zıplamamızı sağlayan daha fazla ağırlık kaldırmamıza yardım eden hatta belkide uçmamızı sağlayan bir zırh, malesef ki mühendislik okumuyorum, bana hangi motor yada itici sistemlerinde hangi hareket sağlayan sistemlerde hangi yazılım dillerinde uzmanlaşmam gerektiği hakkında ve bana döküman bulmada yardım edebilecek yol gösterebilecek arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Sercan Kaçar

MB Üyesi
Tepkiler
4
Bunun için en büyük sorun yeterli enerji üretimi xos4 teknolojilerine göz at derim ilgini çekebilir

Konu sahibi
Konu sahibi
Vücut Zırhı

Vücut Zırhı

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Trakya Üniversitesi
Teşekkür ederim Sercan arkadaşım, xos4 ü de araştırmaya başladım çok sağol şuanda bir jet motoru yapmakla uğraşıyorum ardından hareketi oluşturabilecek araba motoruna benzer çalışma prensibinde bir motor yapıp bunları mükemmelize etmeye çalışacağım gibi duruyor, bulduğum her şeyi toplamaya ve izlediğim adımları bir not defterinde toplamaya başladım, böyle yardımlarınız bana çok büyük yol gösterici oluyor çok teşekkürler tekrar

AlperŞAŞAL

MB Üyesi
Tepkiler
18
Meslek
Kalite Mühendisi
Üniv
Dokuz Eylül Üniversitesi
Merhaba arkadaşlar Adım Şafak, benim bir hayalim var Vücut Zırhı adını taktığım belkide daha önce gerçekleştirilmiş bir hayal, ben daha yükseğe zıplamamızı sağlayan daha fazla ağırlık kaldırmamıza yardım eden hatta belkide uçmamızı sağlayan bir zırh, malesef ki mühendislik okumuyorum, bana hangi motor yada itici sistemlerinde hangi hareket sağlayan sistemlerde hangi yazılım dillerinde uzmanlaşmam gerektiği hakkında ve bana döküman bulmada yardım edebilecek yol gösterebilecek arkadaşlar yardım ederse sevinirim
Bu konuda Amerika' da çalışmalar sürüyor. Hatta nanosuit gerçek mi oluyor tarzında aramalar yaparsan birkaç bilgi bulabilirsin.

gkdemir

Polimer Mühendisliği
MB Üyesi
Tepkiler
3
Meslek
Mühendis
hacettepenin teknokentine bi ugra derim.faydasını görürsün

qazz42

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
itü
abd nin iron suit projesi olduğunu okumuştum senin tarzda koruma ve hareket olanağı saglıyor ama uçma yoktu uçma işi için o enerji ve onu yönlendircek şey biraz fantazine kalmış çünkü yok ironman den esinlenmişin sanırım aynısı bendede var

mustaphos

MB Üyesi
Tepkiler
8
Meslek
Öğrenci
Üniv
Anadolu University
gayet güzel düşünce. yapamazsın diyenler olacak fakat bilimde önemli olan ilerlemektir. çalışmalarını asla kesme.

SlymNYtkcN

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Polis Akademisi
Bu bir hayal değil. Amerikan ordusu bu tür bir zırh, dış iskelet üzerinde yıllardır çalışıyor

Yukarı Alt