Yeni Bir Kulüp Kurulumu İçin Ne Yapmamız Gerekiyor?

YusufLdiz

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Insaat mühendisliği
Üniv
Batman üniversitesi
Batman üniversitesinde mühendislik bölümünde hicbir kulüp bulunmamaktadir. Insaat mühendisliği öğrencileri olarak bir kulüp kurmak istiyoruz. Bunun için yol gösterecek ve destek sağlayacak büyükler yardim edebilir mi?

Mavi

MB Üyesi
Tepkiler
5
Meslek
Computer Science Engineering
Üniv
Gebze Technical University
Okulunuzun yönetmeliklerini okuyarak bu işe başlayabilirsiniz. Orada bunları anlatmaları lazım.

gamzekoparan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
balıkesir üniversitesi
Bende bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum. Okulumun kulüp kurma yönetmeliğini okudum. Ama aklıma takılan bir soru var bu dönemde kulüp kuruluyor mu?

Mavi

MB Üyesi
Tepkiler
5
Meslek
Computer Science Engineering
Üniv
Gebze Technical University
Bende bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum. Okulumun kulüp kurma yönetmeliğini okudum. Ama aklıma takılan bir soru var bu dönemde kulüp kuruluyor mu?
Çoğu okulda kulüp kurmanın belli bir dönemi yok, şartları yerine getirdiğinizde kurabilirsiniz diye biliyorum. Ama yine de okulunuzun kulüplerden sorumlu biriminden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

gamzekoparan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
balıkesir üniversitesi
Çoğu okulda kulüp kurmanın belli bir dönemi yok, şartları yerine getirdiğinizde kurabilirsiniz diye biliyorum. Ama yine de okulunuzun kulüplerden sorumlu biriminden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.
Tesekkur ederimmmm

yalmans

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
itü
Merhaba, öğrenci topluluklarından sorumlu rektör yardımcısına giderek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Bizim üniversitede süreç böyle işlemişti. Üniversitenizdeki diğer kulüplerin yöneticileriyle irtibata geçerek de süreci öğrenebilirsiniz.

Yukarı Alt