Arama Sonuçları

1. Ç

Üniverste okurken sınava hazirlanmak nasil ?

Herkese selamlar benim basima bir kac olay grldi bu sene sinavlara bakamadim 2. Senemdi ilk senemden daha kotu oldu, bu sene mecbur gitmem lazim okul puanim yariya dusecek biliyorum karabuk bilgisayara gidecegim zaten hazirlik var orada baktim hazirlikta cogu gun bos geciyor o aralar sinava...
  2. Ç

Atatürk Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Atatürk bilgisayar muh. Nasil egitimi iyi mi?
  3. Ç

Atatürk Üni - Düzce Üni Bilgisayar Mühendisligi ?

Atatürk üni mi? Düzce üni ? Neden ? Urap siralamasinda Atatürk önde ama Düzceninde batida olmasi bir avantaj degil mi sizce hangisne gitmeliyim?
  4. Ç

Meslek Seçimi

Kardesim mezun kalmani tavsiye etmem oncelikle kafandaki meslege karar ver, kaldigin ikilemlerin birbiri ile alakasi yok yani mimarlik veterinerlik mi diye sorulmaz mimarlik mi insaat mi diye sorulur, kafanda kendin alanina karar ver ve milleti dinleme issiz kalirsin vs gibi, olay sende bitiyor...
  5. Ç

Karabük Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Karabük Uni. İngilizce Bilgisar Mühendisligi hakkinda ne dusunuyorsunuz? Nasil bur bolum?
  6. Ç

Bilgisayar Mühendisliği vs Yazılım mühendisliği

Evet gelelim, ulkemizin hersene sorulan klasik sorusuna, abiler ablalar bu sene tercih yapacagim ikilemde kaldim hangisini neden önerirsiniz
  7. Ç

Bilgisayar Mühendisliği vs Adli Bilişim Mühendisliği

Cevabınız için teşekkür ediyorum, saolun haksızda sayılmazsınız ama Türkiye şartları var dediğiniz gibi biraz daha araştıracağım :)
  8. Ç

Selçuk Üniversitesi - Teknoloji Fakültesi Hakkında Yorumlar

Hocam okudum ama anlamadigim birkac husus var öncelikle ben anadolu lisesinde okudum simdi bu bolumu tercih edersem mtok mu oluyorum, anadolu lisesli cikisliyim bilimsel hazirlik alacak miyim aceba
  9. Ç

Selçuk Üniversitesi - Teknoloji Fakültesi Hakkında Yorumlar

Öncelikler herkese selamlar, Konya Selcuk Universitesi Bilgisayar Mühendisliği bolumu iki tane birisi Mühendislik fakültesi digeri Teknoloji fakültesi evet Konya Selcuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği hakkında ne düşünüyor sunuz ?
  10. Ç

Bilgisayar Mühendisliği vs Adli Bilişim Mühendisliği

Öncelikle herkese kolay gelsin ben üniversiteye bu sene gidecek bir ögrenci olarak bilisimle ilgili bir bolume gitmek istiyorum fakat bu iki muhendislik arasinda kaldim Adli Bilisim Mühendisliği okuyan var mı varsa nasıl bir bölüm eğitimi nasıl gidilmeli mi gelecekteki yeri nasıl ? Ben...
Yukarı Alt