Arama Sonuçları

1. A

Yeni Bir Yolculuğa Çıkmak İster Misiniz?

Yeni bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Dünyadaki plastik kullanımını ve gıda israfını hedefleyerek uzun ve heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz. Akıllı Ambalajsız Mağazalar kod adını verdiğimiz bu yolculukta bize eşlik etmek ister misiniz? Google Formlar - ücretsiz olarak anketler oluşturun...
  2. A

Makine Mühendisliği ve Startup

Ekibi tamamlandık gibi. Paylaşım sayesinde ulaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Yakın zamanda prototibi ortaya koyup yatırım aldıktan sonra yeni mühendisler istihdam etmek için forumda yeniden paylaşım yapacağım. Çok teşekkür ediyorum.
  3. A

Hamdi Bey'in destek programına katılabilmek için ürünü hazır edebilmek hatta satabilmiş olmak gerekiyor. Bizim kurguladığımız ürünü fiziksel ürüne dönüşmesi için mekanik konuda destek almamız gerekiyor :) Şuan için 3 makine mühendisi ile olumlu olarak konuşuyoruz sanırım yıl sonuna prototipi...
  4. A

Yok yok hayır hatta ekipte Afyon'da olan dahi yok:) Mail üzerine öncesinde hesabı açmıştım isim değiştiremediğim için bu şekilde kaldı. Ben İzmir'deyim. Ekipte Kayseri, Gebze, İstanbul, Antep'ten kimseler var. Şuan fiziksel bir ortam yok zaten dilediğiniz şehirden katılım yapabilirsiniz
  5. A

Merhabalar, Bir startup fikrimiz var ve bunu hayata geçirmek istiyoruz. Elektronik tarafta bilgili bir ekibimiz var ancak fiziksel bir ürün ortaya koyacağımız için mekanik tarafta da bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Mekanik tarafta bize destek verebilecek yada destek verebilecek kişilere...
  6. A

Tesla Bobini, Yardım Gerekli

Denemek de serbest di bütçe de devletden di ama proje pergel vinç olarak girildi onun üzerinden gitmem lazım
  7. A

Yukarı da belirtmiştim ama tesla olayı bizim işimize yarar bir olay olmadığı için fikir pergel vinçlerin çalışma prensibine kaydı
  8. A

Fikir nerdeyse tamamen değişti pergel vinçlerin çalışma prensibi ile tente çekmeyi başarıcaz:D Pergel vinçler hakkında işime yarar adam akıllı bir yazı felan bulamadım ama herhalde bulurum diye düşünüyorum
  9. A

Arkadaşlar hepinize merhaba Okullarda bilim şenlikleri oluyor biliyorsunuzdur belki Tübitak'a bağlı olarak her dersten proje yapıp sergileyebiliyorsun fizik hocamız da bir kaç fikir ortaya sundu ve birisi de şöyleydi; "Hafriyat kamyonlarının üzerlerine tente çekmediklerinde çevreye nasıl zarar...
Yukarı Alt