Arama Sonuçları

1. A

Matematiğim kötü mühendislik istiyorum

Peki eşit ağırlık seçip yönetim bilişim sistemleri olusam kendimi yazılım alanında geliştirebilir miyim?
  2. A

Matematiğim kötü mühendislik istiyorum

Merhabalar matematiğim kötü 10.sınıfım 2 hafta sonra bölüm seçeceğiz bilgisayar mühendisliği istiyorum sizce sayısal seçip matematiğimi halledebilir miyim yoksa eşit ağırlık mı seçmeliyim
  3. A

Bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkürler ben de monster da karar kıldım
  4. A

teşekkürler
  5. A

Cevap bekliyorum.
  6. A

Bir de monsterlarda ram 8 gb ilerde sıkıntı olur mu?Laptoplarda ram değiştirilebilir veya arttırılabilinir mi?
  7. A

Acer marka önerir misiniz? Acer Nitro AN515-51-73HG Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı Fiyatı 5800 tl
  8. A

Merhabalar hem bilgisayar mühendisliği hem de oyun için ortalama 5000 tl bütçeli laptop önerir misiniz?
  9. A

Bilgisayar Mühendisliğinde Matematik Önemli mi?

Merhabalar cevap için sağolun.İngilicem çok kötü deşil fakat matematiğim zayıf matematiğiniz kötüyse bu işe girme diyen bi bil mühendisi arkadaşım var gerçekten matematik çok sorun olur mu
  10. A

Cevap için teşekkürler şimdilik bilgisayar mühendisi olmakta kararlıyım ama matematiğimi geliştirmem lazım
  11. A

Merhabalar meslek olarak bilgisayar mühendisliği düşünüyorum fakat matematiğim zayıf bu mühendis olmama engel olur mu bilgsayar mühendisliğinde matematik çok mu önemli?
  12. A

Merhabalar ben bilgisayar mühendisliği düşünüyorum fakat matematiğim zayıf bilgisayar...

Merhabalar ben bilgisayar mühendisliği düşünüyorum fakat matematiğim zayıf bilgisayar mühendisliğinde matematik olmazsa olmaz mıdır
Yukarı Alt