Matematiğim kötü mühendislik istiyorum

abdsgr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
lise
Merhabalar matematiğim kötü 10.sınıfım 2 hafta sonra bölüm seçeceğiz bilgisayar mühendisliği istiyorum sizce sayısal seçip matematiğimi halledebilir miyim yoksa eşit ağırlık mı seçmeliyim

mdemirtas1055

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Otomotiv mühendisliği
Üniv
Çukurova üniversitesi
bilgisayar mühendisliği matematik ağırlıklı bir bölüm burda iş tamamen sana kalmış kendini geliştirebileceğini ve yapabileceğini düşünebiliyorsan seçebilirsin, başarılar :)

Konu sahibi
Konu sahibi
A

abdsgr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
lise
bilgisayar mühendisliği matematik ağırlıklı bir bölüm burda iş tamamen sana kalmış kendini geliştirebileceğini ve yapabileceğini düşünebiliyorsan seçebilirsin, başarılar :)
Peki eşit ağırlık seçip yönetim bilişim sistemleri olusam kendimi yazılım alanında geliştirebilir miyim?

Wubbzy

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
İnşaat Mühendisi
Üniv
Kırıkkale Üniversitesi
Peki eşit ağırlık seçip yönetim bilişim sistemleri olusam kendimi yazılım alanında geliştirebilir miyim?
Tabiki takdir sana kalmış ama programlama öğrenmek istiyorsan bölümünü okumadan da yapabilirsin. Ancak sana tavsiyem matematiği ezberlemeye çalışma anlamaya çalış. İşte o zaman hem seversin hem de öğrenirsin. Ayrıca matematik düşünce yapını da çok geliştirir. Youtube'da Pisagor Matematik Evi ve Neandertal Academy diye iki güzel matematik sayfası önerebilirim. Üniversite sınavlarında da sana yardımcı olacaklarını tahmin ediyorum.

mdemirtas1055

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Otomotiv mühendisliği
Üniv
Çukurova üniversitesi
dediğim gibi yazılım alanı geniş bir matematik zekası ,birikimi ve merakı ister iş sende biter , eşit ağırlığın matematiği ile sayısalın matematiği aynı bir fark yok sözel de fark var iş sende kendine güvenebiliyorsan yürü! derim

Yukarı Alt