Bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

abdsgr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
lise
Merhabalar hem bilgisayar mühendisliği hem de oyun için ortalama 5000 tl bütçeli laptop önerir misiniz?

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Monster laptoplara bakabilirsin. O fiyata güzel birşeyler toplayabilirsin.

Konu sahibi
Konu sahibi
A

abdsgr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
lise
Cevap bekliyorum.

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Cevap bekliyorum.
Öncelikle herkes gibi benim de yoğun olduğum zamanlar olabiliyor siteye bakamadım.

Sorunun cevabına gelince bilgisayarda neler yapmak istediğine göre değişir. Bilgisayar mühendisliğinde neler kullanıyorsunuz bilmiyorum onun için yorum yapamayacağım. Oyun için şuan yeterli olacaktır oyunları kaldırır ancak her geçen gün teknoloji ilerliyor ileride elbette yeterli olmayacaktır.

Yanlış hatırlamıyorsam monster bilgisayarlarda sonradan ekstra ram ekleyebiliyordun. Bunu da arayıp monster yetkili satıcısından teyit ettirebilirsiniz.

Konu sahibi
Konu sahibi
A

abdsgr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
lise
Öncelikle herkes gibi benim de yoğun olduğum zamanlar olabiliyor siteye bakamadım.

Sorunun cevabına gelince bilgisayarda neler yapmak istediğine göre değişir. Bilgisayar mühendisliğinde neler kullanıyorsunuz bilmiyorum onun için yorum yapamayacağım. Oyun için şuan yeterli olacaktır oyunları kaldırır ancak her geçen gün teknoloji ilerliyor ileride elbette yeterli olmayacaktır.

Yanlış hatırlamıyorsam monster bilgisayarlarda sonradan ekstra ram ekleyebiliyordun. Bunu da arayıp monster yetkili satıcısından teyit ettirebilirsiniz.
vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkürler ben de monster da karar kıldım

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Laptop alma bence :) Sanırım aldın, biraz geç gördüm.

O fiyata daha iyi bir masaüstü pc toplayabilirsin.

ThRiYa

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Kırklareli yazılım
8. Nesil işlemciler çıktıktan sonra bence 7. Nesil islemci bulunan laptoplara bakmamalısın.

TCP-IP

Özel Üye
Tepkiler
27
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Üniv
Anadolu Üniversitesi
Asus iyiidir , hp servis açısından iyiidir , diğer markalar ise abiyane tabirle TOMBALA dır. Aldığın ürün kutusundan arızalı da çıkabilir , bir kaç saat sonra da...

Asus sorun çıkarma konusunda minimum orandadır %15 diyebiliiirim , Hp %23 tür ama servis açısından iyidir , özellikle laptop alınacaksa ( tüm okuyanlara söylüyorum ) mutlaka yaygın servis ağı olmalı ve müşteri memnuniyeti en yüksek puan alan olmalı. Yoksa ucuza malı alırsın sonra onu yerden yere kendini duvardan duvara vurursun...

O fiyata 10 numara desktop topla senelerce kafan rahat etsin. İstanbul da isen toplamana da parça seçmene de parçaları uygun fiyata da alman için 2 günü mü ayırırım.

Şunu ekleyeyim Hp ürünleri tüm elektronik ürünlerin içine bir çip koyar ve o çip sürekli dünya saati ile bağlantı kurar , üretildikten sonra garanti süresi ne kadarsa kolay kolay bozulmaz , tarih 2-3 gün geçtikten sonra abuk subuk olaylar başlar .. Bu bazen 2-3 ay sonra da olabilir , bu işi ilk uygulayan firmadır şuan asus samsung ve diğer tüm firmalar bunu uygular , aynı olay cep telefonlarında ki yazılım güncelleştirmeleri içinde geçerlidir.

Adamlar taş mı yiyecek demi

gokmenevren

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Marmara Üniversitesi
Monster bilgisayarın neresi tombala olabiliyor onu anlamadım?

Yukarı Alt