Arama Sonuçları

1. B

Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyan var mi

Neden ktü :D hocaları zorluyor diye duydum ve havasıda bir süre sonra sıkıyormuş
  2. B

Siemens NX

Hocam çok bir bilgiye sahip değilim lakin NX ve CATIA diğer programlar göre daha kapsamlı bu yüzdende çok daha zor olduğunu biliyorum. Alah kolaylık versin :D
  3. B

Odtü makine mühendisliği için bilgisayar önerisi

odtüyü bilmiyorum ama ben erciyeste okuyorum gösterdiği dersler autocad programlama falan bunlar için senin laptop iş görür zaten harcamaya gerek yok.
  4. B

Mezun olunca işsiz kalmamak istiyorum. Mühendis arkadaşlar bana tavsiye verebilir mi?

Hocam devir dil devri her şeyden önce dilin olsun hiç bir şeyin olmasın 3 dil bidliğin ve diploman olduğu takdirde her yerde dolgun maaşda iş bulursunuz.
  5. B

Elektrik Elektronik Mühendisinin Bilmesi Gereken Programlar

1. Cad-Cam Programları AutoCad,SolidWorks,Catia vb. Bu tür programlar Makina Mühendisliği gibi daha çok mekanik ile ilgilenen bölümler kadar yaygın olmasada Elektrik-Elektronik Mühendisiğinde de kullanılmakta. Daha çok şantiyelerde, büyük tesislerde ve projelerde kullanılmaktadır. 2. Matlab...
  6. B

Yeni telefon alacağım yardım

Hocam maddi durmun çok iyi değilse iphone almanı tavsite etmiyorum yakın zamanda apple'ın yaptığı açıklamadn sonra bende soğudum elimde iphone 6s var alalı 3 yıl oldu telefondan memnunum lakin 2015 yılında satışa çıkardığın telefonun güncellemesini neden duraklatırsın ki ? Benim de taavsiyem...
  7. B

Blog

Site tasarımı ve alan adı almamanız sıkıntı teşkil edebilir. Dost acı söyler tahir bey konu içeriğinizden pek anlamam lakin siteniz biraz amatörce eğer içeriğinizin iyi olduğunu düşünüyor iseniz sitenizi biraz geliştirmenizde fayda var.
  8. B

E-ticaret sitesi kurma

Mustafa bey e ticaret sitesini kurmak için öncelikle kişisel şirket açmanız gerekiyor. Bunun sebebi müşterilerinizin güvenini kazanmak ve devlete önemeniz gereken vergi. Bu engeli aştıktan sonra önünüzde yapmayacağınız pek sıkıntı yok domain-host al tasarım-reklam yap falan Lakin site tasarımı...
Yukarı Alt