Arama Sonuçları

1. br.özenbirkan

SpaceAnka (İnsansız Amatör Uzay Programı)

@SpaceAnka Çalışmalarınızı bizimle paylaşırsanız gerek forumda olsun gerek sosyal medyada biz de bunları kendi çevremiz ile paylaşarak sizlere destek veririz elbet. Fakat önce bize paylaşılacak somut şeyler vermeniz gerekir. Nasıl bir soruyu anlamak o soruyu çözmenin yarısı ise bir işi iyi...
  2. br.özenbirkan

SpaceAnka (İnsansız Amatör Uzay Programı)

Yazıyı okuduğum zaman gerçekten heyecanlandım ve sevindim. Tüm sosyal medya hesaplarına girdim. Ama logonuz haricinde 1 tane bile fotoğraf yok. Facebook hesabınızı 1 kişi beğenmiş. İddia ettiğiniz 5 kişilik çekirdek grup bile beğenmemiş anlaşılan. 1. Roketin yapılmış olması müthiş bir şey...
  3. br.özenbirkan

Raspberry Pi 2 Ödüllü Çekiliş

21 - İstanbul Arduino Uno Rev3 ve Arduino Nano İlgili alanım yapay zeka ve robotik. Zaten üyeyim :) Haydi hayırlısı :)
  4. br.özenbirkan

Elektronik Devre Kitabı

Teşekkürler. Elimdeki kitap bitsin buraya tekrar bakıp o anki durumuma en uygun olanı seçerim.
  5. br.özenbirkan

Olası Bir 3. Dünya Savaşı'nda Neler Yaşanacak

Millet boşuna uzayda koloni kurmak için para dökmüyor. ABD 2050 yılında mars yada aya (tam hatırlayamadım, yalan da olmasın) ilk insan grubunu yollayıp kolonisini kurmayı planlıyor. 2030'da geri dönmemek üzere öncü bir küçük grup yollanacak diye biliyorum. Dünya dışında yaşama başlayanlar...
  6. br.özenbirkan

Elektronik Devre Kitabı

Bu kitaptan dimi? kitapvekitap.com/kitap/beta-basim-yayin/mustafa-yagimli/dogru-akim-devreleri-ve-problem-cozumleri.html
  7. br.özenbirkan

Elektronik Devre Kitabı

Anladım teşekkürler. Biraz daha araştırayım. Okulda çok temel, güzel bir kitap buldum. Önce onu bitirip sonra bu ikisinden birini düşünüyorum. Onu bitirene kadar zaten hangisini alacağıma karar veririm. Teşekkürler kitap tavsiyesi için.
  8. br.özenbirkan

Elektronik Devre Kitabı

Söylediğiniz kitap sanırım seckin.com.tr/kitap/n/999129646/title/elektronik-1-huseyin-demirel.html bu. Bir de seckin.com.tr/kitap/643496586 bu kitap var. İkinci kitap yani Devrim Çamoğlu'nun kitabı daha iyi gibi.
  9. br.özenbirkan

Elektronik Devre Kitabı

Hep merak etmiş olduğum konu. Devre elemanları. Ne baz alınarak o eleman seçilir? Değerleri, bağlantıları, neden orada olmazsa olmaz oluşu. Gevşek hayatıma son verip kendimi geliştirmeye başladım yeni yeni. Programlama, yazılım, robotik gibi konular ile ilgileniyorum fakat hepsinin temelinde...
  10. br.özenbirkan

Mekatronik Mühendisliği Dersleri Forumunda Neler Paylaşılabilir

Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Öğrenci Müfredatı [TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ] (2014 ve öncesi içindir. 2015 ve sonrasında tüm Türkiye'yi kapsayan staj müfredatı nedeni ile dersler sabit kalmış fakat yaz stajları değişmiştir.)
  11. br.özenbirkan

Arduino Ödüllü Çekiliş

20 Yaşındayım. Karabük'te okuyorum, İstanbul'da ikamet ediyorum. Arduino uno R3 modeline sahibim.(çin'den bu gün geldi :D) 3D printer, robotik, yapak zeka, akıllı sistemler, yazılım ilgimi çeken alanlar. Youtube kanalına abone oldum. Güzel içerikler varmış.
  12. br.özenbirkan

dynArduino Ödüllü Çekiliş

- 20 Yaşındayım. Karabükte okuyorum evim İstanbulda. - Bir adet Uno R3 sipariş ettik arkadaşımla 40 güne gelecek umarım. - Yazılımı, Robotiği çok seviyorum. Akıllı sistemler üretmek hayatta en zevk aldığım şeyler.
Yukarı Alt