Arama Sonuçları

1. Bilgisayarcı

Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyan var mi

Ben KTÜ’deyim Elektronikçi değilim Bilgisayarcıyım. Sorun varsa bana 5313832888 ulaş.
  2. Bilgisayarcı

TOFAŞ A.Ş. Yaz Stajı Nasıl Geçti?

Ben staja başlamadan önce bu konu hakkında hiçbir kaynak bulamadım bu yüzden staj bittikten sonra kendim yazmak istedim. Yazının genel konusu adı geçen şirkette yapılan stajın nasıl geçtiği, öğrenilenler hakkında olacak. TOFAŞ stajınız başlamadan önce sizden gerçekten yüklü miktarda belge...
  3. Bilgisayarcı

Bilgisayar Mühendisliği vs Yazılım mühendisliği

Donanım dersleri haricinde yazılım konusunda tüm dersler aynı gibi gözüküyor.Bu senin ortaya birşeyler koymayı istemenle alakalı bence yani elle dokunulabilir şeyler üretmek istiyorsan bilgisayar mühendisliğini seçmelisin.Kolay gelsin sorun olursa mesaj atabilirsin.
  4. Bilgisayarcı

1.sınıf C programalama dersi için ders anlatımı

c ye çalışmak için video izlemek büyük bir zaman kaybı yaratıyor bence http://www.cagataycebi.com/programming/ şu kaynağı düzgünce oku örneklerine bakmadan önce kendin yazmaya çalış başarılı olursun.1 gün önce c vizesinden çıktım tecrübeyle sabittir :D
  5. Bilgisayarcı

NASA da kim? Biz onlardan iyiyiz!

Malum çevreler bu açıklamayı cımbızlayarak algı yaratmaya çalışıyor her zaman cımbızlamaya karşı bütün açıklamalarını dinlemişimdir.Tabii ki bakanımızın yeterli bilgi seviyesinde olmadığı anlaşılıyor ama bu kadar üstüne gidilecek bir olay da değil
  6. Bilgisayarcı

Yazılım mühendisliği Yardım...

Ktü'de Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve 1.sınıfım. 1-Bilgisayar seçerdim çünkü donanıma da ilgim var.Bu senin vermen gereken bir karar.Sana karar vermende biraz yardımcı olayım.Bizim derslerimizde 1.dönem python 2.dönem şuan c proglamlama(tabiki elektrik dersleri var sadece yazılımla ilgili...
Yukarı Alt