Arama Sonuçları

1. Enesozlen

Biyomühendislik Hakkında Yorumlar

Bir kaç şey daha ekleyeyim sonradan gelenler içinde daha bilgilendirici bir yorum olsun! Eğer; Risk almayı severim illa iş garantisi olmasına gerek yok, sevdiğim işi yapayım diyorsanız Deney yapmayı, ar-ge yapmayı, laboratuvarda çalışmayı, keşifler yapmayı, ilaçlar, aşılar, biyosensörler insan...
  2. Enesozlen

Hangi üniversitenin hangi bölümünü seçmeliyim?

Merhaba, ben de ilk sene 70k'daydım. Mezuna kaldım ve 54 oldu sıralamam. Şu an YTÜ Biyomühendislik okuyorum çok da memnunum iyi ki mezuna kalmışım diyorum. Diyeceğim o ki iyi düşün kararını öyle ver.
  3. Enesozlen

Merhaba, öncelikle biyomühendislik mbg'den çok farklı diyebiliriz ya da ben öyle biliyorum. O yüzden bu konuyu iyi araştırmanızı ve ders içeriklerine göz atmanızı öneririm. İşsiz kalma durumuna gelince doğal olarak diğer dallara göre daha az ama bu illede işsiz kalacağınız manasına gelmez, bir...
  4. Enesozlen

Arkadaşlar bana Biyomühendislikle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olurum.
  5. Enesozlen

Son olarak tekrardan iyi ki seçmişim diyorum çok zevkli çünkü. Eğer laboratuvarda çalışmak sana...

Son olarak tekrardan iyi ki seçmişim diyorum çok zevkli çünkü. Eğer laboratuvarda çalışmak sana problem değilse, bu alanları seviyorsan ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsan seç bence! Yalnız şunu da belirtmeliyim puanlar gittikçe düşmekte bu da bir süre sonra değerinin kalmaması problemini...
  6. Enesozlen

Biyomühendsilikte kendini birçok alana yönlendirebiliyorsun biyosensörler, aşılar, ilaçlar, kalp...

Biyomühendsilikte kendini birçok alana yönlendirebiliyorsun biyosensörler, aşılar, ilaçlar, kalp pilleri gibi! Eğer kendini bir alanda iyi yetiştirirsen iş bulma konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum! Zaten tıp, diş hekimliği gibi meslekler dışında hepsinde iş bulmak zor. Zordan kastım...
  7. Enesozlen

Merhaba, bu yıl hazırlık okudum o yüzden %100 yardımcı olamam özellikle üst sınıflar...

Merhaba, bu yıl hazırlık okudum o yüzden %100 yardımcı olamam özellikle üst sınıflar konusunda... Yine olsa yine yazarım çünkü hem İstanbul'da yaşamak, hem teknik bir üniversitede okumak bile değer. Yine de bir kaç detaydan bahsedeyim, eğer mühendislikle tıpı birleştirmek sana zevkli geliyorsan...
  8. Enesozlen

Tekrardan teşekkürler :)
  9. Enesozlen

Teşekkürler girdik bizde bu yola, benim gözüm hep yurtdışındaydı, umarım pişman olmayız :)
  10. Enesozlen

Bakalım artık biraz da zor olsun diyorum
  11. Enesozlen

Orasına sonra bakarız artık teşekkürler
  12. Enesozlen

Biyomühendislik te zormuş ama teknik üniversitede olması beni cezbediyor bide diğer gelenlerde iyi değil senin sıralama kaç
  13. Enesozlen

İkinci senem katip Çelebi ve kocaeli mühendislikleride düşünüyorum haa bide uludağ ee
  14. Enesozlen

Arkadaşlar malum tercih dönemi bende yıldız Teknik biyomühendislik yazmayı düşünüyorum lakin bu konu hakkında bilgi çok az ve sağlıklı değil. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Yukarı Alt