Biyomühendislik Hakkında Yorumlar

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Arkadaşlar malum tercih dönemi bende yıldız Teknik biyomühendislik yazmayı düşünüyorum lakin bu konu hakkında bilgi çok az ve sağlıklı değil. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

james lea

MB Üyesi
Tepkiler
10
Bir kaç yoruma baktım.iyi değilmiş.ama sen yinede araştır.bu arada sıralaman kaç?

Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
İkinci senem katip Çelebi ve kocaeli mühendislikleride düşünüyorum haa bide uludağ ee

james lea

MB Üyesi
Tepkiler
10
kardesim uni.ler hakkinda fazla bir bilgim yok ama eem nin okumasinin zor oldugunu soyler.bu arada bende tercih yapacam.onun için fazla bilgim yok. :)

Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Biyomühendislik te zormuş ama teknik üniversitede olması beni cezbediyor bide diğer gelenlerde iyi değil senin sıralama kaç

james lea

MB Üyesi
Tepkiler
10
bu arada eem yi sectikten sonra elektrikte uzmanlasmani tavsiye ederim(bana tavsiye edenler oldu.)

Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Orasına sonra bakarız artık teşekkürler

james lea

MB Üyesi
Tepkiler
10
32k. evet zormuş ama türkiyede de pek iş yokmuş.

bence sevdigin diger muh.lere yonel.

Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliğini araştırmanı tavsiye ederim.

muhendisliklerde kendini gelistirmen ve ingilizce cok onemli.

Son düzenleme:
Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Bakalım artık biraz da zor olsun diyorum

Deduska

MB Üyesi
Tepkiler
124
Meslek
Developer
Merhaba, BiyoMühendislik tavsiye ettiğim bir bölüm. Yalnız şunu söylemem gerekiyor. Maalesef Türkiye uygun değil. Var mı bilemiyorum varsa senin için de iyi olur. Erasmus yapmayı planların arasına koy kesinlikle. Hedeflerin de büyük olsun. Bol bol okuyup kendini geliştirdiğin sürece hayatını pozitif yaşamaya devam edersin. Sosyal hayatına ayıracağın vakit artar. Başarılar kardeşim. :)

Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Merhaba, BiyoMühendislik tavsiye ettiğim bir bölüm. Yalnız şunu söylemem gerekiyor. Maalesef Türkiye uygun değil. Var mı bilemiyorum varsa senin için de iyi olur. Erasmus yapmayı planların arasına koy kesinlikle. Hedeflerin de büyük olsun. Bol bol okuyup kendini geliştirdiğin sürece hayatını pozitif yaşamaya devam edersin. Sosyal hayatına ayıracağın vakit artar. Başarılar kardeşim. :)
Teşekkürler girdik bizde bu yola, benim gözüm hep yurtdışındaydı, umarım pişman olmayız :)

Deduska

MB Üyesi
Tepkiler
124
Meslek
Developer
Bilgi hiç bir zaman pişman etmez, keşke dedirtmez. Önemli olan çalışmayı ve sürekli gelişimi aksatmamak. Başarılar kardeşim.

Konu sahibi
Konu sahibi
Enesozlen

Enesozlen

MB Üyesi
Tepkiler
6
Üniv
Bilgi hiç bir zaman pişman etmez, keşke dedirtmez. Önemli olan çalışmayı ve sürekli gelişimi aksatmamak. Başarılar kardeşim.
Tekrardan teşekkürler :)

Tepkiler
1
gençler bu sene tercih yapacağım ytü biyomühendislik yazarsam tutacak netten okuduğum kadarıyla iş bulma sıkıntısı varmış doğru mu acaba mezun olunca işsiz olmak istemiyorum tabiki bende yabancı dil öğrenip kendimi geliştireceğim nette biri ytü biyom. yazmış sonra iş yok diye bırakmış doğru mu gençler
yoksa kocaeli ü. elektrik mühendisliği okuyup biyomühendislikle ilgili yükseklisans yapabilir miyim yada çift anadal
biyomedikal için ne düşünnüyorsunuz oda kocaeli tutar diye düşünüyorum ondada daha çok satış yapıyorlar tıb malzemelri yurt dışından geliyor diye okudum doğru mu gençler

Crocs

MB Üyesi
Tepkiler
9
Üniv
YTÜ
elektrik ve biyom. yüksek lisansın ne ilgisi var bilmiyorum ama evet biyomühendislikte diğerlerine göre daha uzun süre işsiz gezme durumun var. Tabi hangi konuda kendini yetiştirdiğine bağlı. ytüde başka mühendislikler de var. inşaat iyidir mesela. kimya müh güzel ama sektör kötü durumda. metalürji malzeme olabilir mesela. gemi inşa var. İlla mühendis mi olacan? git gastronomist ol, ne bileyim hukukçu ol veteriner ol bunlar mühendisten iyi kazanıyor

Yukarı Alt