Enesozlen

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

 • bende ytü biyomühendislik düşünüyorum ama iş sıkıntısı kafamı karıştırıyor sen bu konuda ne düşünüyorsun üst sınıflar ne yapıyor
  yine olsa yine yazardım diyor musun ?
  Enesozlen
  Enesozlen
  Merhaba, bu yıl hazırlık okudum o yüzden %100 yardımcı olamam özellikle üst sınıflar konusunda... Yine olsa yine yazarım çünkü hem İstanbul'da yaşamak, hem teknik bir üniversitede okumak bile değer. Yine de bir kaç detaydan bahsedeyim, eğer mühendislikle tıpı birleştirmek sana zevkli geliyorsan yani insan vücudu üzerinde oynama yapmak o zaman yaz! (1)
  Enesozlen
  Enesozlen
  Biyomühendsilikte kendini birçok alana yönlendirebiliyorsun biyosensörler, aşılar, ilaçlar, kalp pilleri gibi! Eğer kendini bir alanda iyi yetiştirirsen iş bulma konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum! Zaten tıp, diş hekimliği gibi meslekler dışında hepsinde iş bulmak zor. Zordan kastım elbette askeri ücretin biraz üzerinde bulursun ama bu sana yeter mi muamma. (2)
  Enesozlen
  Enesozlen
  Son olarak tekrardan iyi ki seçmişim diyorum çok zevkli çünkü. Eğer laboratuvarda çalışmak sana problem değilse, bu alanları seviyorsan ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsan seç bence!
  Yalnız şunu da belirtmeliyim puanlar gittikçe düşmekte bu da bir süre sonra değerinin kalmaması problemini oluşturuyor. Eğer böyle devam ederse ilerisi için çok ciddi bir problem. (3)
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı Alt