Enesozlen
Son Giriş:
26 Ağustos 2017
Ödül Puanları:
3
En İyi Cevap:
2
Pozitif değerlendiri:
5
Nötr değerlendiri:
0
Negatif değerlendiri:
0

Mesaj Değerlendirileri

Alınan: Verilen:
Beğen 5 6
Beğenme 0 0
Katılıyorum 0 0
Rahatsız Edici 0 0
Komik 0 0
Favori 0 0
Bilgilendirici 0 0
Dostça 0 0
Yardımcı 0 0
İlginç 0 0
Bozuk Dil 0 0
Troll 0 0

Takipçiler 1

Doğumgünü:
12 Aralık 1997 (Yaş: 20)

Enesozlen

Yeni Beyin, Erkek, 20, Nereden: İstanbul, Türkiye

MB Üyesi
Enesozlen son aktivitesi:
26 Ağustos 2017
    1. mühendis AdAyİSSS
      mühendis AdAyİSSS
      bende ytü biyomühendislik düşünüyorum ama iş sıkıntısı kafamı karıştırıyor sen bu konuda ne düşünüyorsun üst sınıflar ne yapıyor
      yine olsa yine yazardım diyor musun ?
      1. Enesozlen
        Enesozlen
        Merhaba, bu yıl hazırlık okudum o yüzden %100 yardımcı olamam özellikle üst sınıflar konusunda... Yine olsa yine yazarım çünkü hem İstanbul'da yaşamak, hem teknik bir üniversitede okumak bile değer. Yine de bir kaç detaydan bahsedeyim, eğer mühendislikle tıpı birleştirmek sana zevkli geliyorsan yani insan vücudu üzerinde oynama yapmak o zaman yaz! (1)
        13 Temmuz 2017
      2. Enesozlen
        Enesozlen
        Biyomühendsilikte kendini birçok alana yönlendirebiliyorsun biyosensörler, aşılar, ilaçlar, kalp pilleri gibi! Eğer kendini bir alanda iyi yetiştirirsen iş bulma konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum! Zaten tıp, diş hekimliği gibi meslekler dışında hepsinde iş bulmak zor. Zordan kastım elbette askeri ücretin biraz üzerinde bulursun ama bu sana yeter mi muamma. (2)
        13 Temmuz 2017
      3. Enesozlen
        Enesozlen
        Son olarak tekrardan iyi ki seçmişim diyorum çok zevkli çünkü. Eğer laboratuvarda çalışmak sana problem değilse, bu alanları seviyorsan ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsan seç bence!
        Yalnız şunu da belirtmeliyim puanlar gittikçe düşmekte bu da bir süre sonra değerinin kalmaması problemini oluşturuyor. Eğer böyle devam ederse ilerisi için çok ciddi bir problem. (3)
        13 Temmuz 2017
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Doğumgünü:
    12 Aralık 1997 (Yaş: 20)
    Üniversite:
    Yıldız Teknik Üniversitesi

İmza Ayarları

enesozlen@gmail.com