Arama Sonuçları

1. ozkanyldrm

PLC S7 1200

PLC S7 1200 programında kendimi geliştirebileceğim eğitim videoları vs önerirmisiniz.Bir de TIA Portal ortamında programlanıyor sanırım bu programı nasıl indirebilirim.teşekkürler
  2. ozkanyldrm

İş Görüşmesi Soruları ve Cevapları

Öncelikle verdiğiniz cevap için cok teşekkur ederim.Gerçekden cok değerli işe yarayacak bilgiler var burda,keşke dün elimde olsaydı dediğim bilgiler ama olsun olumsuz cevap alırsam diğer görüşmelerimde ne yapacağımı biliyorum en azından tekrardan teşekkür ederim
  3. ozkanyldrm

İş Görüşmesi Soruları ve Cevapları

merhaba arkadaşlar elektrik elektronik mühendisliğnden yeni mezun oldum.Yarın belediyenin bir kurumuna iş görüşmesine gidicem.Ne gibi sorularla karşılaşırım.Nelere dikkat etmeliyim.Sorular mesleki sorular mı olur yoksa başka tarzdan mı bu konuda tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim...
  4. ozkanyldrm

autocad lisans

programı kurdum fakat active ederken bu hatayı veriyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  5. ozkanyldrm

tmmob elektrik mühendisleri odası

teşekkur ederim
  6. ozkanyldrm

autocad lisans

2017 de olur teşekkur ederim
  7. ozkanyldrm

tmmob elektrik mühendisleri odası

elektrik elektronik mühendisliğinden bu sene mezun oldum.tmmob elektrik mühendisleri odasına henüz kayıt olmadım ama olursam bana ne tür bi katkısı olur belediye gibi yerlerde çalışırsam bana bi katkısı olur mu ?
  8. ozkanyldrm

autocad lisans

herkeze merhaba autocad 2013 programını yükledim ama lisans dosyası silinmiş lisans yapmam için de galiba X-Force diye bi program var onu indirmem gerekiyo ama programı bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim. herkeze teşekkürler iyi çalışmalar.
  9. ozkanyldrm

nerede çalışmalıyım

ingilizce seviyem fena sayılmaz şu anda da kursa gidiyorum zaten.mesleki bilgiler olarak da kendime güveniyorum ama sonuçda yeni mezunum.mesleki olarak da yazılım ve elektronik kısmına daha yatkınım
  10. ozkanyldrm

nerede çalışmalıyım

önerileriniz için çok teşekkür ederim.
  11. ozkanyldrm

nerede çalışmalıyım

elektrik elektronik mühendisliğinden bu sene mezun oldum.İstanbulda ikamet ediyorum.Nerelere iş başvurusu yapablirim.fabrika olaraktan mercedes,arçelik gibi fabrikaları biliyorum ama bunun gibi fabrikalar varsa bildiklerinizi paylaşırsanız cok memnun olurum.yardımlarınız için şimdiden teşekküreler
  12. ozkanyldrm

autocad 2013

yardımınız için teşekkür ederim
  13. ozkanyldrm

autocad 2013

autocad 2013 ün creak dosyasını nerden bulabilirin.kurulumu yaptım activation yapamiyorum
  14. ozkanyldrm

visual studio (c#) da kendimi nasıl geliştirebilirim önerdiğiniz kaynaklar va mı ?

visual studio (c#) da kendimi nasıl geliştirebilirim önerdiğiniz kaynaklar va mı ?
Yukarı Alt