Arama Sonuçları

1. S

Sinyal İşleme

Sinyaller ve Sistemler dersi için hangi kitabı tavsiye edersiniz. Anlatımı net ve anlaşılır olan. Schaum kitabı haricinde önerebileceğiniz bir kitap var mıdır ? Teşekkürler.
  2. S

Duyuru Kullanıcı Adı Değişiklikleri ( Önemli ! )

Serhat ÖZBEY olarak değiştirebilir misiniz
  3. S

Biyomedikal Mühendisliği Çalışma Alanları Nelerdir ?

Bildiğimiz üzere Biyomedikal gibi diğer mühendisliklere göre daha yeni bölümler mevcut ve bu konuda çoğu kişinin aklında soru işaretleri var. Bu konuda Biyomedikal mühendislerinin çalışma alanları nelerdir ? Ülkemizdeki durumu nasıldır ? Sadece tıbbi cihazlarla mı ilgilenir yoksa farmasötik ve...
  4. S

Programlama

Peki bunları nereden daha iyi ögrenebilirim bi tavsiyeniz var mı
  5. S

Programlama

Merhabalar bende geçen yıl matlab dersi aldım, açıkça söylemek gerekirse fazla bir şey öğrenemedim.Bende bu açığımı kapatmak istiyorum aslında daha önce hiç bir şekilde programlama görmedim, şuan bu konuda sıfırım diyebilirim. Bence de direkt olarak matlab çok saçma oldu benim ve benim gibi...
  6. S

Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri Tüzüğü

Bu öneri güzel fakat şuan daha her ilde böyle bir kulubümüzün olacağı belli değil ve ilk zamanlarda her ilde olabileceğimizi sanmıyorum. Ben şuan AIESEC adlı dünyanı en büyük çaplı öğrenci organizasyonunda görev alıyorum.Belki bazılarınız da AIESEC' i biliyorsunuzdur. Malesef her ilde ofisimiz...
  7. S

Duyuru Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri için Katılım

BENDE KATILMAK İSTİYORUM BU KONUDA KATKI SAĞLAMAK İSTERİM
  8. S

Sorum yarım kalmıştı.Geçen yıl girdiğim bir seminerde biyomedikal mühendislerinin tıbbi cihazlar...

Sorum yarım kalmıştı.Geçen yıl girdiğim bir seminerde biyomedikal mühendislerinin tıbbi cihazlar hakkında yaptıkları çalışmaları öğrenmiştim.Orada dediğinize açıklık getirmenizi ve ayrıca eğer bilginiz varsa biyomedikal mühendisliği hakkında sizin bilgilerinizi de okuyabilir miyiz?Konu...
  9. S

bir konuda yazınızı gördm ve ben tıbbi cihazlar üzerine çalışmak istiyrm bu yüzden bu bölümü...

bir konuda yazınızı gördm ve ben tıbbi cihazlar üzerine çalışmak istiyrm bu yüzden bu bölümü tercih etmştm.Sizde tıbbi cihazlarla ilgilenmk istiyorsanz elektrik elektronik mühendsligini tercih ediniz demişsinizAslında Biyomedikal Mühendsligi elektrik elektronik mühendslerinn yüksek lisans yapıp...
  10. S

merhabalar ben biyomedikal mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Teknoloji fakültesinde eğitim...

merhabalar ben biyomedikal mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Teknoloji fakültesinde eğitim almaktayım ve mühendislik değil teknoloji fakültesi olsun diye kendim özellikle istedim.Bence teknoloji fakültesi daha avantajlı tabi laboratuvarlarınız tam ve akademik kadronuz iyiyse :) buda ayrı bir...
Yukarı Alt