Arama Sonuçları

1. SpyCod3

Raspberry Pi ile Güzel Bir Proje

Deneyime göre değişiyor. Yapay zeka kodlamak için kolay yazılım dilleri var Lisp, Prolog, IPL gibi fakat projenize göre ve kod ağırlığına göre yapım süreci değişir.
  2. SpyCod3

Raspberry Pi ile Güzel Bir Proje

Herkese merhaba, çoğu zaman paylaştığım projelerden bir tanesini burada paylaşmak istiyorum. Raspberry pi ile ilgilenenler için daha fazla geliştirilirse güzel bir proje olabilir. Projemiz bir yapay zeka, fakat diğer yapay zekalardan biraz farklı. Bu projedeki yapay zeka daha çok mobil...
  3. SpyCod3

Admin Panelinizi Güvende Tutun [PHP]

Herkese Merhaba, blog yazan, forum yöneticisi ve ya herhangi bir internet sitesine sahip olan kişilerin daha güvende olmaları için hazırladığım bir kodu sizlerle paylaşıyorum. Bu kod sayesinde admin panelinize sadece siz erişebileceksiniz. Mantık şu şekilde; Kendi ip adresinizi değişkende...
  4. SpyCod3

GY-NEO6MV2 GPS Modülü ve Arduino Uno ile Konum Tespiti

Güzel bir proje olmuş tebrik ederim, ayrıca kaynak kodlarını bizlere paylaştığın için teşekkürler.
  5. SpyCod3

Eğitim Sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemizde Eğitim ve Sistem yanlış. Sebebine gelecek olursak eskisi kadar öğretmenler denetlenmiyor öğrenicisine taciz eden, öğrenicinin eline silah ve idam ipi verip resmini çeken vs. bunun gibi bir çok akıl hastası öğretmenler var. Oysa o çocukların ahlaklı şekilde eğitilmesi ve doğru yolun...
Yukarı Alt