Arama Sonuçları

1. H

calculus bilmiyorum yardım

bu kanal anlatamıyor kardeşim, lavuk çok uyuşuk fokuslanamıyorsun.
  2. H

calculus bilmiyorum yardım

merhaba arkadaslar mak muh okuyorum ancak calculus 1 ve 2 den 2 ser kez kaldım okul uzuyor toparlamam lazım, calculus pek bılmıyorum calısabılecegım sıte link video vs tavsiye ederseniz sevinirim.
  3. H

Sevdiğin iş mi? İyi iş mi?

sevdiğiniz işi yapmanızı tavsiye ederim, keyif almazsan yaptıgın işten nefret edersen bunalırsan maaşını doktorlara harcamak zorunda kalırsın yıllar sonra. sevmediği derse calısmayan biri olarak soyluyorum bunu, basarılar dilerim kariyerinizde
  4. H

Bütlerde ben: taktik maktik yok bam bam bam

Bütlerde ben: taktik maktik yok bam bam bam
  5. H

Fikirlerinizi bekliyorum

Tüm dersler tüm bilgiler tüm formüller açısından hocam, kuvvet eşittir cizgisel momentum bölü zaman ya ordan böyle bi düşünceye vardım
  6. H

Fikirlerinizi bekliyorum

Makine mühendisliği bence momentum, ne diyosunuz arkadaşlar ?
  7. H

Meslek seçimi,yardım ederseniz sevinirim...

4 temel muhendislikten vazgecme derim kardesim eem iyidir
  8. H

Prensler masallarda adamlar sanayide yetişir

Prensler masallarda adamlar sanayide yetişir
  9. H

Makine Mühendisliği Hakkında Yorumlar

dünya yok olana kadar var olacağından emin oldugum meslek makine. iyi bir kariyer için; kendini alanınla ilgili geliştirirsen asla aç kalmazsın geliştirmezsen asgari ücretle mesleğe başlarsın yada a101de kasiyerlik yapabilirsin. şans faktörü ve torpil çok önemlidir. sosyal yeteneklerin ve...
  10. H

Mühendisliği ingilizceye benzetiyorum okuması grammer yapması speaking gibi

Mühendisliği ingilizceye benzetiyorum okuması grammer yapması speaking gibi
  11. H

Makinenin düşüşü?

Hocam makineyi para olarak düşün, ihtiyactan fazlası sayıda mak müh bölümü açıldı ama ülkenin daha az sayıda mak mühendisine ihtiyacı var bu da arz talep dengesizliğini oluşturdu ve makine düşüşe geçti(enflasyon). Örnekleyerek anlatmak istedim, ama makine ölmez meslek bence.
Yukarı Alt