Arama Sonuçları

1. E

Elektrik makinaları

Bu sorularin çözümü için yardımcı olur musunuz?Sabit mikantis ile fırçalı motorlar arasindaki fark nedir?Sabit mikantis ta bir fircali motordur.Sabit miknatisli DA motorda statorda mıknatıs bulunur.Rotorda ise bobinlr bulunur ve fircalar rotordaki bu bobinleri besler.Anlayamadigim bu sorular...
  2. E

Elektrik Elektronik Mühendisliği

Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim.Elektronik öğrenebilmek için 2.sınıfın sonunda yaptığım stajım çok yararlı oldu.İstekli davranışların ve sürekliliğin seni iyi yerlere getirecek emin olabilirsin.Bende istekliyim elime gelen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum ve bu çok...
  3. E

Elektrik Elektronik Mühendisliği

Merhaba ben EEM 3.sınıfa yeni geçecek bir mühendislik öğrencisiyim.Okulda ortalamam iyi düzeyde.Ben bu sene stajımı bir kablo firmasında yaptım.Orada bulunan elektrik elektronik mühendisinin yaptığı tüm işlerde (stajımın süresi dahilinde) bulundum.Elektrik ve Elektronik adına bir sürü işler...
  4. E

Oyun yazılımı hata bulma

Merhaba, oyun kodları yazılımında bir hata var bulamıyorum yardımcı olur musunuz? #include<stdio.h> #include<time.h> #include <windows.h> void gotoxy(int x, int y) { COORD coord; coord.X = x; coord.Y = y; SetConsoleCursorPosition(GetStdHandle(STD_OUTPUT_HANDLE), coord); } main() { int x =...
  5. E

İsaretler ve sistemler matlab

Merhaba asagidaki soru hakkinda bilgisi oluprta yardim etmek isteyen var mi ?Şimdiden tesekkur ederim.
  6. E

Elektrik ve elektronik mühendisliği staj

Merhaba ben Elektrik ve Elektronik mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajım var ve ben hangi alana yöneleceğim konusunda kararsız kaldım.Elektronik konularında kod yazmak pek hoşuma gitmiyor ancak elektronik cihazlarla uğraşmayı seviyorum.Şu an için ne yapabiliyorum tam bilemiyorum ve...
  7. E

Televizyondaki karıncalanma nedeni

Elektrik direğinin yanması sebebiyle evde bulunan 3 televizyonumuzda yandı.Diğer ikisi tamire gitti ve düzeldi fakat bu attığım fotoğraftaki televizyon biraz eski olduğu için tamire göndermedik.Bu halde kalıyor. Nasıl düzeltebilirz ya da sorun nereden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olup fikir...
  8. E

Staj

Merhabalar ben bu sene Eem 2. Siniftayim ve 2.dönem stajim var.Bolu ve Zonguldak da nerelerde staj yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  9. E

Fizik çalışma soruları

İşaretli olan soruları çözerek yardımcı olabilecek olan var mı ?:)Şimdiden teşekkür ederim
  10. E

Staj

Merhaba ben Elektrik Elektronik mühendisliği 2. Sinif öğrencisiyim.Bu sene 2.dönem stajim var ama arastirmalarim doğrultusunda nereye yöneleceğime karar veremedim.Bu konuda yardimci olabilir misiniz?
  11. E

c de grafik çizdirme

Merhaba bir sorum olacaktı.Dışarıdan girilen bir fonksiyonun grafiğini çizdirecek c kodunu yazmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor?Nereden başlayacağımı nasıl devam edeceğimi bilemiyorum yardımcı olur musunuz?Şimdiden teşekkürler...
  12. E

c kodu

Merhaba ben c de kod yazmaya yeni başladım.Bu koddaki hataları neden veriyor yardımcı olur musunuz?Teşekkür ederim şimdiden:)
  13. E

kulüp kurmak

Teşekkür ederim:)
  14. E

kulüp kurmak

Okulumuzda kurulacak olan kulübümüz için kulüp sunumu hazırlamam gerekiyor.Sunuma neler koyabilirim acaba acil yardım :)
  15. E

Mühendis Beyinler Kulübü Başvuru

Merhaba ben Bülent Ecevit Üniversitesinden Kübra YÜKSEL.Elektrik ve Elektronik mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Üniversitemizde böyle bir kulübün kurulmasında öncülük yapmak istiyorum :)
  16. E

Kod yazma temellerini almak için harika bir oyun.

Bu site ücretli mi acaba ?
  17. E

matlab

Merhaba yarın matlab sınavım var ve benim bunların cevaplarını acil bulmam gerekiyor. Metin dosyasını tersten okutma ve yazdırma Metnin içindeki palindromik kelimeleri bulma Metnin içindeki kelimeleri değiştirmek ('Büşra'yı 'merve' yapmak gibi) Acil yardım lütfen şimdiden teşekkür ediyorum:)
  18. E

matlaba excelden veri aktarımı

Çok yardımcı oldu teşekkür ederim:)
  19. E

matlaba excelden veri aktarımı

merhaba ben matlaba excel dosyasında bulunan vize ve fiinal notlarını ve ardından bunların ortalamasını buldurmak istiyorum ancak bir türlü yapamafdım.yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba cok acil...tesekkürler
  20. E

Arduino ve matlab kodlu ile led yakma

Merthaba daha öncede bu konuyu acmistim ama bir sonuc alamamistim:( Bu mesajimda arduino kodlarini matlaba çevirdim yanliz hata veriyor nerede hatam var acil yardim edebilir misiniz
Yukarı Alt