Arama Sonuçları

1. M

Elektrik Elektronik Mühendisinin Bilmesi Gereken Programlar

OTOMASYON İSTİYORSAN TIA PORTAL- WİNPROLEADER - ZELIOSOFT BUNLARADA BAKABİLİRSİN
  2. M

Makine Mühendisliği tüm derslerden kaldım! ☹️

Aleyküm selam kardeşim , eğer üzerine tembellik varsa önce günlük hayatta yaptığın işleri düzenli hale getir. Yani sorumluluğun neyse onu yap. Erken uyan yatağını topla. Bunlar saçma ne ilgisi var diyebilirsin ama günlük hayatındaki basit ve rütin işleri düzenli yaparsan bu sana sorumluluk...
  3. M

Otomasyon Staj Defteri

ELEKTRİK PROJESİ İSTERSENİZ VEREBİLİRİM
  4. M

Makinacılar görüşünüze ihtiyacim var !!

program bilmek çok yeterli olmaz iş ilanlarından faydalanamıyorsan çevrenle irtibat kur birebir görüş inşallah güzel şeyler olur
  5. M

Her mühendisliğe zor denilmesi

Kardeşim her şeyden önce hayatını hangi alanda sürdürebilirsin yani öğretmen mi olmak istiyorsun mühendis mi ya da başka herhangi bir meslek mi önce onu düşün ama telaşlanmadan çünkü geri kalan hayatın bu meslek üzerine şekillenecek. Bizde genelde mühendislik cazip gelir. Ortamın arkadaşların...
  6. M

İŞ TERCİHİ

Teşekkür ederim gerçekten sağolun
  7. M

İŞ TERCİHİ

Evet çoğunu araştırdım ama eksiklerim var tabi ki , 4 yeni mühendis girdik hepimizin de 4 ay oldu ama bizi hiç dikkate almıyorlar bu da firmada hiç mühendis çalışmamış bı alışkanlıkları var bu da kendimizi değersiz hissetmemize sebep oluyor , daha açıklayıcı olmak istedim
  8. M

İŞ TERCİHİ

Teşekkür ederim , firma hiç bir sorun yaratmiyor ama ben kendi açımdan rahatsız olmuştum , haklısınız piyasa çok berbat
  9. M

OTOMASYON FATEK PLC

Bu linkten ücretsiz video ve dokümanlara ulaşabilirsiniz Fatek A.Ş - Destek
  10. M

İŞ TERCİHİ

Merhabalar. Bu yıl Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun oldum ve şu an otomasyon üzerine çalışıyorum. Maaşımda iyi sayılır başlangıca göre . Yaklaşık 4 ay kadar oldu. Sorunum şu ki başladığımda PLC hakkında çok bilgim olmadığını belirttim ve bana öğreteceklerini söylediler. Hatta kurs...
  11. M

Bir Şey Öğrenmeden Mezun Olmak

küçük bir yere girmek istiyorsanız şu konuya çok dikkat edin size bir şeyler öğretecek yeri tercih edin yani bir senenizi iki senenizi geçirip tekrar aynı seviyede ayrılmayın. Ben bu hatayı yaptım ilk girdiğim yerden iyi para aldım ama çok bir şey öğrenemedim maalesef . çünkü küçük yerlerde...
  12. M

Elektrik Elektronik Mühendisliği Tavsiyeler

KARDEŞİM KESİNLİKLE OKULA TAMAMEN BAĞLI KALMA , ÇALIŞACAĞIN ALANLARI ARAŞTIR GİT GÖR BUNA UYGUN KENDİNİ GELİŞTİRMEYE ÇALIŞ SADECE OKULLA KALIRSAN ZORLANIRSIN BANA GÖRE
  13. M

Muhendislik tecrubesi

Merhaba kardeşim benim sana tavsiyem okul bittikten sonra nasıl bir yol izleyeceğin hakkında plan yapman bu kesinlikle tamamen tutmayacak ama en azından izleyecek bir yolun olsun . Asla acele etme iş konusunda karar verirken .Ben başta acele ettim ve zorluğunu yaşadım. Benim yaşadığım başlıca...
  14. M

MUHAMMED RASHID İN POWER ELECTRONİC KİTABINDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ SORUNUZU CEVABI ORADA MEVCUTTUR.

MUHAMMED RASHID İN POWER ELECTRONİC KİTABINDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ SORUNUZU CEVABI ORADA MEVCUTTUR.
  15. M

Abaküs Kitap’tan 4 set Mühendis Beyinler Takipçilerine Hediye

İstediğim set: PLC seti Bölüm : Aksaray Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
Yukarı Alt