Arama Sonuçları

1. M

Hacettepe Nükleer Enerji Mühendisliği

Anladım peki Hacetteğe Nükleer'de okumamız avantaj olur mu ?
  2. M

Hocam peki ben Nükleer enerjiyi okumakta kararlıyım onu söyleyeyim Rusya'ya geçebilir miyiz Hacetepe'den veya direk Rusyada eğitimini almak istiyorum şuan ygs lys hazırlıktayım
  3. M

Şuanda üniversite sınavı aşamasında olan bir öğrenciyim bu bölüm çok ilgimi çekiyor ve aynı zamanda garip bir şekilde sıralaması potansiyeline göre çok düşük bundan dolayı gayet cazip geldi.Bununla ilgili çok araştırma yaptım fakat herkes Rusya'ya gönderilip orada eğitim görenlerden...
  4. M

Yazılım Mühendisliği Okumalımıyım?

şahsi fikrim yazılımdır.Çünkü gelmiş olduğumuz şu noktada yazılım olmadan hiç birşey çalışmaz Örn ; Akıllı telefonlar herkesin elinde
  5. M

Yazılım Müh. yazmayı istiyorum düşünce ve tavsiyeleriniz lütfen

Benimde ilgimi çeken bölümlerden biriydi fakat insanların kötü yorumları her yerde hangi bölümü istersem istiyeyim hep kötü yorum aklım çok karıştı
  6. M

Rusya`da Burslu Nükleer Mühendislik Eğitimi - Akkuyu Projesi

Aklımda ki çoğu soruya cevap aldım burada gayet başarılı bi konu olmuş fakat aklımda son bir soru kaldı hocam şimdi bu Hacettepe Üni. Nükleer Enerji Müh. okuyan adam ne yapıcak,boşuna mı okuyorlar habire Rusya'ya gidenleri konuştuk ben hacettepe'yi düşünüyorum oradan mezun olursam olacaklardan...
Yukarı Alt