Arama Sonuçları

1. M

Bu füzeyi vurmak imkansız

acaba bunlar ne için kullanılacak
  2. M

Beton Kano Yarışması !

ahh ben de katılsamm keskee
  3. M

15 bin yıl önce Türkiye topraklarında nükleer savaşlar yaşanıyordu

bence o mısırdaki helikopter resmi ile ilgili ilişkisi çok bu olayların
  4. M

Bol Su içmenin Sağlığa Olan Faydası Kanıtlandı

Aslında bunun başka bir yararı da var. Bunu huzur manevi bir şey gibi düşünüp benzetebiliriz. Mesela içince ark arkaya serinliyor miden boğazın. O çok güzel bir şey
  5. M

İnsanlardan 14 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri

Tuhaf şeyler sanırım hiç bitmeyecek
  6. M

ABD'nin En Etkin 3. Türk Amerikan Kadını "Ayşegül İldeniz"

Kesinlikle ben böyle kişiler gördükçe ilham alıyorum eminim herkes alıyordur. Kafayı yedim 2 yıldır bunu basarı sırrı arastırmaktan
  7. M

Selamlar! YAPAY zeka hakkında son düşünceniz nedir?

Selamlar! YAPAY zeka hakkında son düşünceniz nedir?
  8. M

TÜBİTAK projeyi kabul etmemişti! Sonra ne oldu..

İçim yanıyor bunları gördükçe. Ah küçüklüğümün mesleği Mucit olmak. Okulumuzda hiç böyle yardım eden kişiler yok. Keşke böyle hocalarımız olsa da bulsak. İmkan verilen TÜRK Gençlerinden bu haber mükemmel örnek. Ama aşkım mucitlik için üniversite tek çare benim için şu an. Mesela 2013'de google...
  9. M

Bitkisel Yağ(Palm Yağı) Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Merhabalar. Bu bitkisel yağı olayından sonra 1 haftadır dışarıdan kek çikolata yemiyorum. Elma dahi yemiyordum şeker olarak hiç bir şey. Bugün elma yedim 1 kez. Sizler ne düşünüyorsunuz bu olay hakkında? Çikolatayı bıraktm.
  10. M

Abilerim Ablalarım 9.SINIFIM Tavsiye PC MÜHENDİSLİĞİ

Merhabalar! Ben 9.sınıfım. Ahh 3-4 ay kaldı şurada 10.sınıf olacağım eşek kadar oldum artık ya püff!! Neyse. Bilgisayar mühendisi olmak için şimdi çalışmaya başlayacağım. Matematiğim iyi mi değil. Yani normal. Ortaokuldaki hocamız ot olduğu için soru soramıyordum daha doğrusu soramıyorduk. Ama...
  11. M

Nanoteknoloji Mühendisliği??

Merhabalar bu teknoloji için bilg.mühendisliği okusak olmaz mı?
  12. M

Cep telefonu kan tahlili yapabilecek

Sanırım gerçekten yapay zeka da ileride doktorlukta olacak. Of ya şu teknoloji şevk ediyorsunuz beni fizik mat ders çalısmaya ya. SEVİYORUM SENİ I LOVE YOU MUHENDIS BEYİNLER!
  13. M

Rüzgar gülleri

Merhabalar. Ben de sizin gibi düşünürken açtım fizik kitabını buldum son konuyu. Onu çalışacağım. Ah hayaller ahh rüzgar güllerinden güneş paneline hayal kurarken maliyet çok olduğu için kurulamıormus sanırım. Konu bitirince makale yazmak isterim bu konu hakkında ilerde
  14. M

İlaçta genetik çağ başlıyor

Ya biyoteknoloji ile pc mühendisliği arasında kalıyorum hep Canım hem biology hem pc istiyorrr. Sizin ne düşünüyorsunuz? Şu GENOM'u merak ediyorum
  15. M

Tesla Bobini Yapımı Resimli Anlatım

Merhabalarrr 1 YILDIR Tesla FANIYIYIM. Ah Tesla iyi görmüştüm seni. Bu adam manyak derecede zekiydi biyografilerini okudum ancak bu adamın biyografileri kitap halindekiler bile zor du diyor. Her Tesla konusu gördüğümde içim kıpır kıpır oluyor. Teslayı düşündüğümde dünya çok değişik bir yer...
  16. M

Dünyanın En Hızlı Aracı

Ya of yaa herkes geliştiriyor bizde geliştirelim hayvan gibi çalısmamız lazımmıs gerçekten bu geliştirdikleri teknoloji karşısında ülkeler hep sömürülecek yaa
  17. M

Elektrik Elektronik Mühendisliği vs Bilgisayar Mühendisliği mi?

2003 ÖSS BİRİNCİSİ Bilkent Üniversitesi Elektronik'e gitti. Nvidia da çalışıp Apple'a geçmişti. Ve röportajda keşke bilgisayar mühendisli olsaymısım demisti. Aslında bu alan seçme çok zor bi şey oluyor kararsızlık
  18. M

THY pilotundan 'UFO' uyarısı

Merhabalar. Ben o zamanlarda deli gibi haber takip ederdim internetten. O haberi iyi biliyorum hemen kapatıldı 2-1 gün sonra bahsetmediler hiç. Bir de işin acayip tarafı şuydu. O günlerde izmirde ve bazı şehirlerde 1 gün arayla depremler olmustu 1 hafta içinde
Yukarı Alt