5G ile Ölüm Makinesi ( Electro magnetic Gun )

TCP-IP

Özel Üye
Tepkiler
27
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Üniv
Anadolu Üniversitesi
Buyrun 5g teknolojisi aslında bize iyi mi yoksa kötü mü sonuçlara mal edilecek görelim. Bunlar izin verdikleri ölçüde bilgimizin olduğu işler , bir de bunun buzdağının görünmeyen dip kısımlarını siz ölçüp biçip..

Hoşuma gitmese de biz bu adamların 60 yıl gerisindeyiz , dibimizde ki bulgaristan bile bizden 10 yıl ileride. Biz ancak kafa yapısı değiştiği zaman yol almaya başlarız yoksa sadece olduğumuz yerde patinaj çeker birbirimizin sırtını sıvazlamakla bir ömür harcarız.

birx

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
BU
Ülkenin yönetimini, insanını hor göreceksin, fırsat verilmiyor diye dert yanacaksın kızarak ağzına geleni yazacaksın, bir eleştiri gelincede kul hakkı var! Yüzlerce teşvik var haberinin olduğunuda sanmıyorum. Hangi kaynaktan aldın bu 60 yıl geri kaldık bilgisini...Sen milletin hakkını nasıl ödeyeceksin, Bunu okuyan geri kaldık diye çok mu çalışacak sanıyorsun? O insanların üzerindeki psikolojik etki kul hakkı değilmidir?

Eğer hala kul hakkım var diyorsan ben özür dilemesini bilirim,özür dilerim , milletin kul hakkı ne olacak onuda sen düşün.

bilginim

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
abant izzet baysal üniversites
Askeri teknoloji olarak kesinlikle kötü denilebilir. Tam bir savaş silahı halini almış :D

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Ülkenin yönetimini, insanını hor göreceksin, fırsat verilmiyor diye dert yanacaksın kızarak ağzına geleni yazacaksın, bir eleştiri gelincede kul hakkı var! Yüzlerce teşvik var haberinin olduğunuda sanmıyorum. Hangi kaynaktan aldın bu 60 yıl geri kaldık bilgisini...Sen milletin hakkını nasıl ödeyeceksin, Bunu okuyan geri kaldık diye çok mu çalışacak sanıyorsun? O insanların üzerindeki psikolojik etki kul hakkı değilmidir?

Eğer hala kul hakkım var diyorsan ben özür dilemesini bilirim,özür dilerim , milletin kul hakkı ne olacak onuda sen düşün.
Kul hakkı ile konunun alakasını bağdaşlaştıramadım.
Teşvik var doğru da, teşvik olması bizi 60 yıl ileriye götürmüyor malesef. Evet bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, ancak bu geride olmadığımız anlamına gelmiyor.

birx

MB Üyesi
Tepkiler
47
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
BU
Site sahibi mesaja müdahale etmiş ve içeriği sorun olmasada işine gelmeyenleri silmiş..

Anlamaman gayet normal..

Kul hakkı ile konunun alakasını bağdaşlaştıramadım.
Teşvik var doğru da, teşvik olması bizi 60 yıl ileriye götürmüyor malesef. Evet bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, ancak bu geride olmadığımız anlamına gelmiyor.

Yukarı Alt