Ankara'da SolidWorks Kurs Tavsiye Edebilcek Olan

ugurlufuk

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Karabük Üniversitesi
Makine Müh. 2. sınıf öğrencisiyim. Okul eğitimi haricinde SolidWorks'te iyi derecede bilgi sahip olmak, ayrıca CV'me geçerli ve tanınmış bi sertifika eklemek istiyorum. Daha önce Ankara'da gittiğiniz ve memnum kaldığınız bi kurs var mı? Ben araştırdım mimtek güzel diyolar bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

magician

MB Üyesi
Tepkiler
0
Beltek kurslarına bak bi kardeş araştırdığım kadarıyla sana üst seviye bir bilgi vermiyorlar zaten yeni öğreniyorsan bu da yanlış olacaktır. Sana gereken bütün temelleri Gazi üniversitesinin hocalarından alacaksın sertfikası da var ne kadar geçerli bilmiyorum ama ben sertifikaya inanmıyorum sen cv ne üst seviye solidworks biliyorum yazdıktan sonra zaten yalan değilse işe yarar önemli olan kağıtta yazanlardan ziyade senin kafandakiler olacaktır. Ama elbette en iyi kurslara gidersen karşındaki sana bu iyi yerden öğrenmiş diyecektir. Bu kurslara gidipte öğrenemeyenler olabilir normal olarak, dediğim gibi bence önemli olan kağıtta olanlar değil kafanda olanlar. (Ayrıca Beltek kursları ücretsiz sadece kayıt parası 20 tl veriyorsun)

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Sertifikaların haricinde gerçekten CV nizde farklılık yaratmak istiyorsanız okulunuz da bulunan klüp etkinliklerinde rol almanızı öneririm. Kendi üniversiteme gelen iş verenler ki buna kariyer.net gibi firmaların kurucuları da dahil genel olarak buluştukları ortak noktalardan biri.

bekirr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Selçuk Ünv
Merhabalar bende solidworks kursu alan birisiyim 4 yıl önce aldım bir kurumdan fakat hem unuttum hemde çok faydalı olmamıştı benim için yeniden bir kuruma gittim ve gördümki eğitmen farkı çok önemli öncelikle sevdirmeli, sadece ihtiyaç olduğu için öğretmemeli. aynen böyle bir eğitim aldım ankara da vektörel bilişimden.

weebakademi

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Bilgisayar destekli üç boyutlu çizim programıdır. Tasarım gibi alanlarda oldukça yaygın kullanımı olan SolidWorks programı makine, mobilya, otomasyon, mekatronik, plastik-saç kalıpçılığı, endüstriyel ürün tasarımı gibi alanlarda oldukça tavsiye ediliyor. Weeb Akademi’den alacağınız eğitim sonunda Uluslararası geçerliliği olan sertifika almaya hak kazana bileceksiniz. Weeb Akademi SolidWorks yetkili eğitim merkezidir.

oguzz

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
thk
Merhabalar bu yıl solid dersim olacak üniversitede programı önceden almamın etkisi olurmu acaba tavsiye edermisiniz. Bir kaç arkadaşım eğitimi almadan dersi vermeye çalıştı, verdiler ama biraz puanlar düşüktü tabi.

Cadcam

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Firat
Merhaba öncelikle şunu belirtmeliyim ki Solidworks ve solidcam öğrenmek icin Ankara'da teknikcadcam.com bir numara.bu konuda tecrübeli bir teknik öğretmen %100 öğrenme garantisi vererek hem Solidwork hemde solidcam CNC öğretiyor.herkese tavsiye ederim.arayin detaylı bilgi verilecektir.

Makine Müh. 2. sınıf öğrencisiyim. Okul eğitimi haricinde SolidWorks'te iyi derecede bilgi sahip olmak, ayrıca CV'me geçerli ve tanınmış bi sertifika eklemek istiyorum. Daha önce Ankara'da gittiğiniz ve memnum kaldığınız bi kurs var mı? Ben araştırdım mimtek güzel diyolar bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
teknikcadcam.com Solidworks kursu solidcam kursu CNC kursu %100 öğrenme garantisi veriliyor.

Merhabalar bende solidworks kursu alan birisiyim 4 yıl önce aldım bir kurumdan fakat hem unuttum hemde çok faydalı olmamıştı benim için yeniden bir kuruma gittim ve gördümki eğitmen farkı çok önemli öncelikle sevdirmeli, sadece ihtiyaç olduğu için öğretmemeli. aynen böyle bir eğitim aldım ankara da vektörel bilişimden.
Ankara'da teknikcadcam.com Solidworks kursu solidcam kursu ve CNC kursu veriyor.hemde %100 öğrenme garantisi veriliyor.

Yukarı Alt