Arduino Set

Furkanturksel

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Elektronik teknikeri
Üniv
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Arkadaşlar arduino set almayı düşünüyorum vaktimde var 1-2 ay nerden alsam karar veremedim çinden mi yoksa türkiyeden mi. Onun dışında klon alsam ne olur bi sorun çıkartırmı öğrenci olduğum için uygun fiyatta alabileceğim en iyi seti istiyorum varmı aklında olan veya tavsiye edicek olan.

semre1453

MB Üyesi
Tepkiler
0
Türkiye'den alırsan klon ve orjinalin farkı yok ama yurt dışından mesela aliexpressten alırsan klonlarda jumper kablolar tam oturmuyor sorun yaşayabiliyorsun set alma konusuna gelirsen bana göre türkiyedeki 100 150 tl arasındaki setler pek iyi değil onun yerine aliexpressten alırsan iyi olur ama aliexpresste en az 1 aya geliyor hemen başlamak istiyorsan türkiyeden alabilirsin zamanın varsa yurtdışından al derim.

Konu sahibi
Konu sahibi
Furkanturksel

Furkanturksel

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Elektronik teknikeri
Üniv
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
anladım ama aliexpresste sıkıntı olurmu daha önce alış yapmadım hiç,birde en az 10 tane alım gibi şeyler var bana link atabilirmisiniz uyguna olanlardan teşekkürler:)

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Merhaba, eğer vaktiniz varsa kesinlikle çinden alın çok çok daha uyguna geliyor. Ben uzun zamandır çinden alışveriş yapıyorum şuanda kadar hiç sıkıntı yaşamadım ancak dikkat etmeniz gereken konu tek elden almanız. Aliexpress sitesi gittigidiyor gibi herkesin mağaza açıp ürünlerini satabildiği bir aracı web sitesi ürünlerinizi alırken sabit bir mağazadan ürünlerinizin siparişini verirseniz takibi daha kolay sağlarsınız birde ürünler geç geldiği için mağazadan mağazaya değişeceğinden farklı mağazalardan aldığınız farklı üründe çok farklı zaman aralıklarında da gelebilir. Birde ürünlerinizin siparişini bitirdikten sonra küçük bir tik olacak takip numarası istiyormusunuz diye kesinlikle alın ve kargonuzun hangi durumda olduğunuz öğrenin sanırım oda 1 2 dolar arası.
Kod:
http://tr.aliexpress.com/store/110055
Yukarıda linkini vermiş olduğum link benim sürekli alışveriş yaptığım mağaza şuana kadar sıkıntı yaşamadım fiyatları da gayet uygun incelemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Konu sahibi
Konu sahibi
Furkanturksel

Furkanturksel

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Elektronik teknikeri
Üniv
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ