Çift Anadal Enerji Sistemleri

Konu, 'Genel Konular ve Sorular' kısmında yingin tarafından paylaşıldı.

 1. yingin

  yingin MB Üyesi

  Kayıt:
  18 Temmuz 2017
  Mesajlar:
  11
  Beğeniler:
  2
  En İyi Cevap:
  0
  Değerlendiriler:
  +2 / 2 / -0
  Üniversite:
  METU
  Arkadaşlar öncelikle merhabalar bugün okulumun çift anadal başvuru sonuçları açıklandı ve enerji sistemleri mühendisliğinde çift anadal yapma hakkı kazandım. Kendi ana dalım ise makine mühendisliği sizce kayıt olmalımıyım yoksa gereksiz bir başvuru mu olmuş yorumlarınızı almak istiyorum. Şimdiden okuyan ve cevaplayan herkese teşekkür ederim.

  ( NOT: Okulumuzun çift anadal da makinecilere sunduğu bölümlerde elektrik elektronik ve bilgisayar bölümleri yoktu sadece endüstri, malzeme ve enerji sistemleri vardı.Endüstri istiyordum açıkçası ama oda 1 kişi alacağı için ve başvurularımızda da sadece bir bölüm tercih edebildiğimiz için kesin oynamak istedim bu yüzden enerji sistemlerini yazdım. Birde enerji sistemlerine kayıt olursam dönem başı ekstra 2 ders almış olacağım ortak derslerin çokluğundan dolayı bu yüzden zorlanacağımı düşünmüyorum.)
   
  • Beğen Beğen x 1
 2. Johnathan

  Johnathan MB Üyesi

  Kayıt:
  14 Temmuz 2017
  Mesajlar:
  17
  Beğeniler:
  1
  Meslek:
  Material science and nanotechnology engineer
  En İyi Cevap:
  0
  Değerlendiriler:
  +3 / 0 / -0
  Üniversite:
  Gebze Technical University
  s

  d

  Gebze Tekni

  Gebze Teknik Universitesi - Malzeme bilimi ve muhendisligi (30% ingilizce kazandım. Amma bir de Gazi Üniversitesinden elektrik-elektronik bölümüne kabül gelme şansım vardır. bölümlerden 2-si de seveceğim bir bölüm fakat hangi üniversiteni tercih etmem daha doğru olur? yani Gaziden kabül gelerse Gazi mi yoksa GTÜ mü? önceden teşekkür ederim.
   
  • Bilgilendirici Bilgilendirici x 1