Dh71 ws Dh74

haspakk

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Karabük Üniversitesi
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Beyler bilgisayardan anlayan arkadaşlar için 2 bilgisayarı kıyaslamalarını rica edebilir miyim?
Okul + oyun için kullanacağım bilgisayarı genel olarak Dh71 tüm ihtiyaçlarımı karşılayabilir mi dh74 biraz pahalı geliyor açıkçası

Şimdiden teşekkürler.

Kemal Okur

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
210
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Üniv
Fırat Üniversitesi
Ben alacak olsam kesinlikle DH4 ü alırdım. Beni buna çeken özellik ise SSD bulunması benim şuanda kullanmakta olduğum pc 5 yılını devirdi. Harddisk yandıktan sonra 4. yılında ssd taktım şuan pc bi 5 yıl daha gider donanım düzeltilirse :D

SSD haricinde dh74 te 4 gb ekran kartı bulunurken dh71 de 2 gb ekran kartı bulunmakta.

Tabi birde düşünmeniz gereken cebiniz. Eğer cebiniz dh74 için uygunsa onu öneririm ancak dh74 durumunuzu zorlayacaksa Dh71 de pek çok işinizi rahatlıkla görür.

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
msi leopard modellerini inceleyiniz. 4 GB ekran kartı bence gereksiz. Ben olsam DH71'i alıp ek olarak içine SSD eklerdim.

Atakan Akbulut

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
43
Meslek
R&D Embedded Systems Software Engineer
İki sistemide inceledim . Video memory 4gb 2gb gibi farklılıklar var. bende asusun 940m Serisi var 2 gb. Gta5 gibi oyunları 1080 oynamak için video memory gerekmekte.İleriye dönük tüm oyunlar Ultrada 2gb video memory yetmez. İki bilgisayarda çok hızlı iyi fakat Ultra oynamak gibi hevesleriniz yoksa DH71 almalısınız.

Yukarı Alt