Domates salçası üretim

Gizembyrk

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Trakya üniversitesi
Merhaba ben gıda mühendisliği okuyorum mühendislik ekonomisi dersi için domates salçası üretimi akış şeması ayrıntılı olarak (pompalar, karıştırıcılar...) gerekiyor. Bana yardımcı olabilirmisiniz acaba internet üzerinden ayrıntılı olarak bulamadım. Teşekkürler.

scieno

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
**
facebook ta yazdım ama görürmüsünüz bilmem. tomato sauce; tomato paste production yazın google da bütün istediklerinizi bulacaksınız. çevirmemi isetseniz bana bildirin çevririm.

tomato sauce; tomato paste production yazınca çıkan görsellere bakın.

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Merhabalar facebookta paylaşımı yapıldı. Belki işinize yarar.

hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/kursprogramlari/gida/moduller/SalcaUretimTeknolojisi.pdf

Konu sahibi
Konu sahibi
Gizembyrk

Gizembyrk

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Trakya üniversitesi
facebook ta yazdım ama görürmüsünüz bilmem. tomato sauce; tomato paste production yazın google da bütün istediklerinizi bulacaksınız. çevirmemi isetseniz bana bildirin çevririm.

Konu sahibi
Konu sahibi
Gizembyrk

Gizembyrk

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Trakya üniversitesi
sayın scieno ve oğuzhan mallı yardımlarınız için teşekkür ederim ama önerdiğiniz şekillerdeki aramaları zaten yapmıştım bana çok daha ayrıntılı biçimde gerekiyor malesef. tekrar teşekkür ederim

scieno

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
**
ayrıntılı görmüştüm o nedenle yazdım. tekrar bakayım link vereyim. ingilizce yazılmış sayfalarda genelde istediklerimiz bulunabiliyor.

Arman Amak

Özel Üye
Tepkiler
13
Meslek
Ziraat mühendisi
Üniv
Harran üniversitesi
Literatür taraması yaparsanız bu konu ile ilgili daha detaylı çalışmalar bulabilirsiniz.

Yukarı Alt