Elektrik ve Elektronik Mühendisliği İnşaat Sektörü

Konu, 'Genel Sorular' kısmında betusella tarafından paylaşıldı.

1. betusella

betusella MB Üyesi

En İyi Cevap:
    1
    Değerlendiriler:
    +10 / 1 / -0
    Arkadaşlar merhaba elektrik elektronik mühendisliğini okumaktayım. Ben daha çok elektrik tasarım ve proje işleriyle ilgilenmek istiyorum.. Açıkçası bulunduğum okulda elektrik-elektronik mühendislerine Autocad dersleri verilmemektedir. Bu benim için dezavantaj.. Kendi kendime öğrenmeyi istiyorum fakat araştırmalarıma göre sıfırdan başlayan bir autocad öğrenimcisi için videoya rastlayamadım..Yardımcı olursanız sevinirim. Hali hazırda bir elektrik projesinin aynısını çizebiliyorum az çok nasıl olduğunu kavramaya çalıştım.. Demem o ki aşamalar nelerdir bir elektrik elektronik mühendisinin projeye baktığında neleri görmesi gerekir? En çokta yapı denetiminde elektrik elektronik mühendisinin yapması gerekenleri tecrübeli arkadaşlardan bilmek isterim..

2. Kepchup

Kepchup Özel Üye

En İyi Cevap:
    2
    Değerlendiriler:
    +41 / 0 / -1
    Üniversite:
    Marmara üniversitesi
    Bir arkadaşım daha biz lisede Autocad öğrenirken halk eğitim merkezinden autocad eğitimini almıştı ve dersi dinlemesine bile gerek kalmadan yüksek notlar almayı başarmıştı. Sende eğer video bulamıyor yada tek çalışmak istemiyorsan bunun gibi ücretli/ücretsiz kursları takip edebilirsin.

3. Seçkin Şenol

Seçkin Şenol Özel Üye

Meslek:
    Elektr./Elektronik Mühendisi & Software Developer
    En İyi Cevap:
    2
    Değerlendiriler:
    +41 / 0 / -0
    Üniversite:
    Elektr./Elektronik Mühendisi