Elon Musk Türkiye'ye Geliyor !

Mining Engineer

Late is better than never....
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Kawamura Advanced Mining Tech
Merhaba arkadaşlar,

Bugün gördüğüm bir haberi sizler ile paylaşmak istiyorum. Bu yıl 9-10 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan Global SatShow etkiliğine Elon Musk da katılacak. Özet ile Elon Musk, Türkiye'ye geliyor. İstanbul da bulunan veya gitme imkanı olan arkadaşların sadece Elon Musk için değil SatShow gibi bir etkinliği de katılmasını tavsiye ediyorum.

Sizce yerli otomobil veya uydular ile buraya gelmesinin bir bağlantısı olabilir mi ?

Dosyalar

Tepkiler
2
Meslek
Öğrenci
Üniv
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniv
Ben gitmek istiyorum. Ücretli mi? Eğer öyleyse bileti nereden alabilirim? Sitede biraz gezdim ama net bir şey bulamadım, yardımcı olur musunuz?

Konu sahibi
Konu sahibi
Mining Engineer

Mining Engineer

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Konu sahibi
Konu sahibi
Mining Engineer

Mining Engineer

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Hocam registration yaptık fakat herhangi detaylı bir bilgiye ulaşamadık. Ücretlendirme durumu vs. hakkında bir bilginiz var mı? @Mining Engineer
Ücretlendirme hakkında bir bilgim yok ama sitede incelediğim kadarıyla herhangi bir ücret yazmıyor. Kayıt olduktan sonra herhangi mail veya bilgilendirme almadınız mı? Ben katılmayacağım için kayıt yaptırmadım bundan dolayı daha sonraki aşamalar hakkında bir bilgim yok.

Mücahit Arslan

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
99
Meslek
Yüksek Teknoloji Ar-Ge Mühendisi
Üniv
Staffordshire University
Yalnızca Registration Confirmation maili aldık. Gerekli yerlere de mail gönderdik, herhangi bir cevap geldiği takdirde burada paylaşacağım. Paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederiz.

Konu sahibi
Konu sahibi
Mining Engineer

Mining Engineer

Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Yalnızca Registration Confirmation maili aldık. Gerekli yerlere de mail gönderdik, herhangi bir cevap geldiği takdirde burada paylaşacağım. Paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederiz.
Ben teşekkür ederim Mücahit hocam.

Selamlar

Yukarı Alt