Mücahit Arslan
Ödül Puanları:
41
En İyi Cevap:
9
Pozitif değerlendiri:
100
Nötr değerlendiri:
1
Negatif değerlendiri:
1

Mesaj Değerlendirileri

Alınan: Verilen:
Beğen 73 14
Beğenme 0 0
Katılıyorum 20 1
Rahatsız Edici 1 0
Komik 1 0
Favori 3 0
Bilgilendirici 2 1
Dostça 0 0
Yardımcı 1 0
İlginç 1 0
Bozuk Dil 0 0
Troll 0 0
Meslek:
Yüksek Teknoloji Ar-Ge Mühendisi

Mücahit Arslan

MB Yazarı, Erkek

Yetkili Kişi MB Yazarı

Add 273 on whatever Celcius said. -KELVIN 13 Ekim 2016

1. Fırat DELFER
      Fırat DELFER
      Merhaba hocam ben elektrik-elektronik müh ögrencısıyım otomaston hakkında bilgi almak istiyorum elektrik alanı kısmında nasıl ögrenebilirim neler yapmam lazım bir bilginiz var mı?
    2. Ali Turan
      Ali Turan
      Hocam merhabalar telekomunikasyon alanında kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım?
      1. Daha önceki yorumları görüntüle...
      2. Mücahit Arslan
        Mücahit Arslan
        Bunun yanı sıra, bu jenerasyonlarda kullanılan teknolojiler nelerdir? Neden bazıları yalnızca text'ti desteklerken diğerleri aramayı, görüntülü aramayı ve multimedia veri aktarımını destekler? bu konular hakkında bilgi sahibi olmak gerekmekte. Bunları bitirdikten sonra kendini zaten 5.nesil iletişim ağının içerisinde bulacaksın.
        26 Temmuz 2017
      3. Ali Turan
        Ali Turan
        teşekkür ederim peki bu alanda gelişirsem türkiyede iş bulabilir miyim
        26 Temmuz 2017
      4. Ali Turan
        Ali Turan
        Bu alanda faaliyet gösteren firmalarda staj yapmak iatiyorum. Hangi özelliklere sahip olmam gerekir staj için?
        4 Ocak 2018
    3. mechanic96
      mechanic96
      hocam merhabalar profilinizi inceledim farkındayım alanınız da değil ama ben makine mühendisliği öğrencisiyim staj için İstanbul da önerebileceğiniz staj yerleri var mı yada konuşmamı önerebileceğiniz başka kimseler var mı acaba saygılarımla...
      1. Mücahit Arslan
        Mücahit Arslan
        Merhabalar. Hangi alanlara daha çok eğiliminiz var? Ne tür uygulamalar ilginizi çekiyor? Ona göre bir öneri sunalım
        28 Haziran 2017
        mechanic96 bunu beğendi.
      2. mechanic96
        mechanic96
        Benim mekaniğe karşı eğilimlerim daha fazla ama sizin geleceğinin parlak olacağını düşündüğünüz alanlar varsa onları da sizden öğrenmek isterim.
        uygulama olarak da Solidworks ve Autocad kullanmayı ve tercih ediyorum
        saygılarımla...
        3 Temmuz 2017
    4. burak temurçin
      burak temurçin
      hocam ben elektrik ve elektronik müh. 2.sınıf okuyorum kendimi geliştirmek istiyorum bunun için neler önerebilirsiniz birde
      proje yapmak istiyorum ama aklımda bir şey yok bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ??? :)
      1. Mücahit Arslan
        Mücahit Arslan
        Merhabalar. Ne gibi bir proje isteniyor sizden? Hangi alan/konu ile alakalı? Detay verirseniz yardımcı olabiliriz.
        7 Mart 2017
    5. Mücahit Arslan
      Mücahit Arslan
      Add 273 on whatever Celcius said. -KELVIN
      1. Oğuzhan Mallı ve M. Ataş bunu beğendi.
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Meslek:
    Yüksek Teknoloji Ar-Ge Mühendisi
    Üniversite:
    Staffordshire University
    Lisansımı yurtdışında Asia Pacific University (MY) ve Staffordsihre University(UK)'de Telekomünikasyon Mühendisliği üzerine tamamladım. İyi derecede İngilizce biliyorum. Türkiye'ye bilim adına katkıda bulunabilmek için çalışmalar yürütüyorum.