Gaziantep Üniversitesi - Makine Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Erdinç Aslan

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
merhaba,liseden bu yıl mezun oldum ancak sonuçlar pek istediğim gibi olmadı Gaziantep 2. öğretim geliyor(önceki senelere göre).makine mühendisliği, çok istediğim ve severek yapacağıma inandığım bir meslek. sizce, Gaziantep makine mühendisliği için nasıl bir yer. Gaziantep'e gitmeli miyim bir yıl daha beklemeli miyim.

Mutlu27

MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
Valla şuan ben oradayım mümkünse uzak dur ortalama bitirme süresi 7 yıl.Ders çalışmayı sevmeyen bir tip isen gelme yazık.İngilizce ile aran yoksa hiç gelme.

quewquew

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
CC
Bu sene kazandım ve dondurdum hazırlık sınıfının zorluğu hakkında bilgi almak istiyorum. Ve kayıdımı açtırmak için dilekçe mi yazmalıyım ?

Mutlu27

MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
Hazırlık sınıfı zor değil ilk 2 kuru çalışmadan geçebilirsin 3. 4. kurda az kelime ezberi ile geçebilirsin.
Dilekçe işini bilmiyorum okulu bir arayıp öğren istersen.

quewquew

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
CC
Hazırlık sınıfı zor değil ilk 2 kuru çalışmadan geçebilirsin 3. 4. kurda az kelime ezberi ile geçebilirsin.
Dilekçe işini bilmiyorum okulu bir arayıp öğren istersen.
valla çok korkuyorum bu eylülde hazırlığa başlayacağım.

Mutlu27

MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
Korkunun ecele faydası yok.
Hazırlık okulun en kolay kısmı

Emir Kalyoncuoğlu

Özel Üye
Tepkiler
129
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Ben Gaziantepte okumadım ama, staj yaptığım yerdeki üstüm Gaziantepte okumuş ve çok memnundu iyi ki orayı yazmışım diyordu. Ve daha sonra İTÜ de yüksek ve doktora yapmış kişi bu. Onun için üzülmene gerek yok. Nerede olursan ol, en iyisi olmaya bakacaksın.

Yukarı Alt