İmalat mühendisliğine ek olarak ne okunmalı açık öğretimden

YC48

MB Üyesi
Tepkiler
8
Meslek
MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ
Üniv
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
Arkadaşlar İmalat mühendisliği okuyorum açık ogretimdende bir bolum okumayi düşünüyorum. Hangi bölümlerin ilerde bana faydasi olur ? Ve ne kadar faydasi olur ? Sınav zamanları ne zaman oluyo vize final zamanlarina denk geliyosa okul derslerimi etkiler diye düşünüyorum ?

Kepchup

Özel Üye
Tepkiler
31
Üniv
Marmara üniversitesi
Açıktan eş zamanlı olarak ikinci üniversite kapsamında okunabiliyor. Onunda başvuruları Anadolu Üniversitesi için 8 Eylülde bitti ancak bugün mazeretli başvuru yapılabiliyor biraz acele etmelisin. Sınavlar sınav zamanına çakışabilir bu mümkün ama bu riski almak gerekmektedir. Ayrıca okula bu durum bilgisi verilirse mazeretli olarak sınava girebilirsiniz böyle bir kolaylık var.

Konu sahibi
Konu sahibi
Y

YC48

MB Üyesi
Tepkiler
8
Meslek
MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ
Üniv
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
Açıktan eş zamanlı olarak ikinci üniversite kapsamında okunabiliyor. Onunda başvuruları Anadolu Üniversitesi için 8 Eylülde bitti ancak bugün mazeretli başvuru yapılabiliyor biraz acele etmelisin. Sınavlar sınav zamanına çakışabilir bu mümkün ama bu riski almak gerekmektedir. Ayrıca okula bu durum bilgisi verilirse mazeretli olarak sınava girebilirsiniz böyle bir kolaylık var.
Teşekkürler bu sene dersler biraz ağır onun icin seneye başvurmayı düşünüyorum artık.

Yukarı Alt